POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
EDUKACJA 2015


2015 Działania edukacyjne myśliwych z „Lisa” EDUKACJA

Aktywność myśliwych z Koła Łowieckiego nr 33 „Lis” w Lubartowie widoczna jest niemal na każdym kroku działalności naszego okręgu. Ostatnim przedsięwzięciem były spotkania edukacyjne organizowane dla dzieci ze szkół podstawowych w Gminie Kamionka.

WIĘCEJ INFORMACJI

21-22 marca 2015 SZKOLENE MYŚLIWYCH Z ZAKRESU OGLĘDZIN TUSZ POZYSKANYCH ZWIERZĄT ŁOWNYCH EDUKACJA

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, informuje, że za zgodą Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Lublinie organizuje szkolenie z zakresu wstępnych oględzin tusz pozyskanych zwierząt łownych po dokonaniu odstrzału.

WIĘCEJ INFORMACJI

2015 WYNIKI I Edycji Wojewódzkiego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży szkolnej pod tytułem „Zwierzęta wokół nas” EDUKACJA

Organizacja konkursu współfinansowana była dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

WIĘCEJ INFORMACJI

1 października 2015 "ROK MYŚLIWCA" - KONKURS EDUKACJA

Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego, uwzględniając sugestie Komisji Promocji Łowiectwa Naczelnej Rady Łowieckiej, miłośników środowiska naturalnego i łowiectwa, ogłasza doroczny konkurs publicystyczny na najlepsze artykuły prasowe i programy radiowo-telewizyjne na temat łowiectwa i jego roli w kształtowaniuśrodowiska naturalnego.

WIĘCEJ INFORMACJI

23 października 2015 Warsztaty metodyczne dla nauczycieli przyrody i biologii EDUKACJA

Stowarzyszenie Miłośników Żubrów w partnerstwie z Polskim Związkiem Łowieckim, prowadzące projekt „O bioróżnorodności dla przyszłości – czyli jak uczyć, że sarna nie jest żoną jelenia” serdecznie zaprasza nauczycieli do udziału w warsztatach.

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook