POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
EDUKACJA 2016


LISTOPAD 2016 SZKOLENIE KANDYDATÓW NA STRAŻNIKÓW ŁOWIECKICH EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że w dniu 26 listopada 2016 r. o godz. 8:00 organizuje szkolenie kandydatów na strażników łowieckich zatrudnianych lub powoływanych przez dzierżawców obwodów łowieckich.

WIĘCEJ INFORMACJI

PAŹDZIERNIK 2016 KONFERENCJA: "O BIORÓŻNORODNOŚCI DLA PRZYSZŁOŚCI" EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza na konferencję pt. "O bioróżnorodności dla przyszłości, czyli jak uczyć o tym, że sarna nie jest żoną jelenia?".

WIĘCEJ INFORMACJI

PAŹDZIERNIK 2016 KURS: UPRAWNIENIA SELEKCJONERSKIE EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że kurs dla osób ubiegających się o nabycie uprawnień selekcjonerskich w dniach 21-23.11.2016 roku został przeniesiony na dni 06-10.02.2017 r. Kurs rozpocznie się w dniu 06 lutego 2017 roku /poniedziałek/ o godzinie 1400 w siedzibie tut. Zarządu.

WIĘCEJ INFORMACJI

LISTOPAD 2016 KONKURS DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
"ZWIERZĘTA WOKÓŁ NAS" - II EDYCJA
EDUKACJA

W ramach działań promocyjnych Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie wspólnie z Zarządem Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Lublinie ogłosił II edycji wojewódzkiego konkursu dla młodzieży szkolnej pod tytułem: „Zwierzęta wokół nas - 2016”. Na konkurs napłynęło 211 prac, w tym 167 prac plastycznych i 44 zdjęcia. W sumie nagrodzono miejscami i wyróżnieniami 69 uczniów z 17 szkół i przedszkoli  województwa lubelskiego.

WIĘCEJ INFORMACJI

GRUDZIEŃ 2016 TRUDNE TEMATY W EDUKACJI LEŚNEJ EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że w dniach 6-7 grudnia w CEPL w Rogowie odbędzie się konferencja dotycząca trudnych tematów w edukacji leśnej społeczeństwa.

WIĘCEJ INFORMACJI

GRUDZIEŃ 2016 DIANA PO POLOWANIU EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że Zarząd Główny PZŁ oraz Klub Dian PZŁ informują, że w dniach 9-11 grudnia br. w Ośrodku Szkoleniowo - Rekreacyjnym w Kochcicach odbędą się Świąteczne warsztaty łowieckie dla kobiet „Diana po polowaniu”.

WIĘCEJ INFORMACJI

LISTOPAD 2016 KONKURS DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
"ZWIERZĘTA WOKÓŁ NAS" - II EDYCJA
EDUKACJA

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie i Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Lublinie ogłaszają II edycję wojewódzkiego konkursu dla młodzieży szkolnej pod tytułem: „Zwierzęta wokół nas”

WIĘCEJ INFORMACJI

CZERWIEC 2016 "O BIORÓŻNORODNOŚCI DLA PRZYSZŁOŚCI" CZYLI JAK UCZYĆ, ŻE SARNA NIE JEST ŻONĄ JELENIA EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ informuję, że Stowarzyszenie Miłośników Żubrów w partnerstwie z Polskim Związkiem Łowieckim, prowadzące projekt „O bioróżnorodności dla przyszłości – czyli jak uczyć, ze sarna nie jest żoną jelenia” serdecznie zaprasza nauczycieli oraz myśliwych współpracujących ze szkołami do udziału w warsztatach. Skierowane one są do nauczycieli przyrody - szkół podstawowych i szkól gimnazjalnych.

WIĘCEJ INFORMACJI


CZERWIEC 2016 KURS SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH EDUKACJA

W bieżącym roku Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie zamierza zorganizować kurs dla sygnalistów.

WIĘCEJ INFORMACJI

5 kwietnia 2016 KONKURS NA POPRAWĘ WARUNKÓW BYTOWANIA ORAZ REINTRODUKCJI KUROPATWY EDUKACJA

Jest nam miło poinformować, iż Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego ogłasza konkurs na "Program poprawy warunków bytowania oraz reintrodukcji kuropatwy".

WIĘCEJ INFORMACJI

MAJ 2016 SZKOLENIE WETERYNARYJNE EDUKACJA

W dniach 04-05 czerwca 2016 r.  Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie organizuje tzw. "weterynaryjne" szkolenie dla myśliwych.

WIĘCEJ INFORMACJI

5 kwietnia 2016 "ZARZĄDZANIE POPULACJAMI ZWIERZĄT"
Ogólnopolska konferencja naukowa
EDUKACJA

Wydział Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie oraz Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego serdecznie zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową „ZARZĄDZANIE POPULACJAMI ZWIERZĄT”, która odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2016 r. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

WIĘCEJ INFORMACJI

2016 MYŚLIWI DZIECIOM - O ZWIERZĘTACH, KULTURZE I TRADYCJI ŁOWIECKIEJ KULTURA ŁOWIECKA / EDUKACJA

Członkowie Lubelskiego Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej, a jednocześnie Koła Łowieckiego 33 LIS w Lubartowie spotkali się z dziećmi Szkoły Podstawowej w Katarzynie Gmina Michów.

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook