POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
EDUKACJA 2019


MAJ 2019 Kurs dla ubiegających się o nabycie uprawnień selekcjonerskich EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że kurs dla osób ubiegających się o nabycie uprawnień selekcjonerskich planowany jest w dniach 06-10 maja 2019 roku.

WIECEJ INFORMACJI


MARZEC 2019 Szkolenie z zakresu oceny wieku zwierzyny przed i po odstrzale, selekcji osobniczej, wstępnej wyceny medalowej trofeów zwierzyny płowej i czarnej oraz czaszek i skór drapieżników EDUKACJA

Stacja Badawcza PZŁ w Czempiniu zaprasza szkolenie z zakresu oceny wieku zwierzyny przed i po odstrzale, selekcji osobniczej, wstępnej wyceny medalowej trofeów zwierzyny płowej i czarnej oraz czaszek i skór drapieżników które odbędzie się w dniach 31.05-02.06.2019 . Szkolenie skierowane jest do członków komisji oceniających prawidłowość odstrzału samców zwierzyny płowej oraz wyceny trofeów łowieckich, przy okręgowych radach łowieckich oraz dla myśliwych chcących poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

WIECEJ INFORMACJI


MARZEC 2019 Szkolenie z zakresu wabienia jeleni, rogaczy i lisów EDUKACJA

Stacja Badawcza PZŁ w Czempiniu zaprasza szkolenie z zakresu wabienia jeleni, rogaczy i lisów które odbędzie się w dniach 19-21.07.2019r. Kurs prowadzić będzie mgr inż. Marek Witczak oraz inż. Andrzej Misiak.

WIECEJ INFORMACJI
facebook