POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KLUB KOLEKCJONERA I KULTURY ŁOWIECKIEJ 2017


25 listopada 2017 III integracyjne polowanie Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej Województwa Lubelskiego KKiKŁ

W sobotę 25 listopada 2017 r. na terenie obwodu łowieckiego OHZ Nowiny Nadleśnictwo Zwierzyniec odbyło się trzecie integracyjne polowanie członków Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej Województwa Lubelskiego.

WIECEJ INFORMACJI

22 maja 2017 Członkowie KKiKŁ oraz KŁ "LIS" uczestniczyli w X biegu SP w Kamionce im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego KKiKŁ

Członkowie Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej Województwa Lubelskiego oraz Koła Łowieckiego Nr 33 LIS skorzystali z zaproszenia Szkoły Podstawowej w Kamionce, która X jubileuszowy raz organizowała w Parku Kozłowieckim bieg Patrona szkoły, którym jest Ks. Kardynał Stefan Wyszyński.

WIECEJ INFORMACJI

22 maja 2017 "LIS" CZYŚCI LAS KKiKŁ

W sobotę 20-05-2017 Koledzy z koła łowieckiego 33 LIS, a jednocześnie Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej woj. lubelskiego wspólnie z Nauczycielami i Rodzicami, a przede wszystkim z dziećmi Szkoły Podstawowej w Katarzynie spotkali się by oczyścić ze śmieci okoliczne lasy.

WIECEJ INFORMACJI

20 marca 2017 Twórczość Kolegi Stanisława Ostańskiego KKiKŁ

W pięknej scenerii domku myśliwskiego w Starym Tartaku odbyło się spotkanie autorskie z Kolego Stanisławem Ostańskim na, którym zaprezentowano dorobek literacki i malarski, a tak że bogate życie zawodowe leśnika i myśliwego Stanisława.

WIECEJ INFORMACJI

20 marca 2017 SPOTKANIE DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH MYŚLIWYCH KKiKŁ

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie zorganizował spotkanie w Hotelu Victoria na, które zostali zaproszeni najbardziej zaangażowani i aktywni myśliwi, którzy w roku ubiegłym wspierali finansowo, pracą i aktywnością wszystkie organizowane okręgowe imprezy.

WIECEJ INFORMACJIfacebook