POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KOMUNIKATY 2017


28 grudnia 2017 międzynarodowa weryfikacja wyceny trofeów złoto medalowych TROFEISTYKA

W związku z planowaną na rok 2018 międzynarodową weryfikacją wyceny trofeów złoto medalowych, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie prosi Kolegów myśliwych posiadających trofea z wyceny wstępnej, które otrzymały medal złoty, a nie były poddane weryfikacji, o zgłaszanie tych trofeów w celu dokonana wyceny ostatecznej.

WIECEJ INFORMACJI


GRUDZIEŃ 2017 GALERIA PRZYRODY KULTURA ŁOWIECKA

Miło nam jest zakomunikować, że wystawą fotografii kol. Mariusza Pawelca - pasjonata fotografii, a także myśliwego, rozpoczęła swoją działalność ,,Galeria Przyrody", która mieści się w witrynach Zarządu Okręgowego PZŁ w Lublinie ul. Wieniawska 10 i przy ul. Lwowskiej 12

WIECEJ INFORMACJI


GRUDZIEŃ 2017 Myśliwski Bal Karnawałowy KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie ma zaszczyt zaprosić na Myśliwski Bal Karnawałowy, który ma się odbyć dnia 03 lutego 2018 roku w Hotelu "Fokus" Centrum Konferencyjne w Lublinie przy al. Warszawska 109.

WIECEJ INFORMACJI


GRUDZIEŃ 2017 TELEWIZYJNA Debata o łowiectwie EDUKACJA ŁOWIECKA

Zachęcamy do obejrzenia debaty o łowiectwie jaka odbyła sie w ramach programu Telewizji Polskiej Lublin "TU I TERAZ - WIDZĘ, SŁUCHAM, PYTAM". Wysłuchajmy ciekawych stanowisk, opinii, sporów ...

WIECEJ INFORMACJI


GRUDZIEŃ 2017 KURS: UPRAWNIENIA SELEKCJONERSKIE EDUKACJA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że kurs dla osób ubiegających się o nabycie uprawnień selekcjonerskich planowany w dniach 11-15 grudnia 2017 roku. Kurs rozpocznie się w dniu 11 grudnia /poniedziałek/ o godzinie 14:00 w siedzibie tut. Zarządu.

WIECEJ INFORMACJI


LISTOPAD 2017 24 EDYCJA AKCJI "POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ" KULTURA ŁOWIECKA

Stacjonarny Sztab Akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" nr 36 przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, zaprasza na zbiórkę darów rzeczowych w postaci: żywności długoterminowej i płodów rolnych, odzieży, środków czystości, zabawek, książek i różnych drobnych rzeczy codziennego użytku.

WIECEJ INFORMACJI


16 października 2017 OCENA PRAWIDLOWOŚCI ODSTRZAŁU SAMCÓW SAREN SEZON 2017/2018 TROFEISTYKA

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, w związku z zakończeniem bieżącego sezonu łowieckiego na sarny rogacze, informuje iż ocena prawidłowości odstrzału samców saren kozłów oraz wycena medalowa, przeprowadzona zostanie w trzech terminach:

WIECEJ INFORMACJI


9 PAŹDZIERNIKA 2017 IV Kongres Kobiet Polujących " Dianą być! " KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Główny PZŁ Zarząd Okręgowy PZŁ Katowice Oraz Klub Dian PZŁ Serdecznie zapraszają na IV Kongres Kobiet Polujących " Dianą być! "

WIECEJ INFORMACJI


8 PAŹDZIERNIKA 2017 BIAŁA NIEDZIELA W ZAKRZÓWKU KULTURA ŁOWIECKA

Koło Łowieckie nr 25 "uroczysko" oraz Klub HDK przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Lublinie zapraszają na Biała Niedzielę w Zakrzówku. Biała Niedziela w Zakrzówku będzie miała miejsce 8 października br., w godzinach 9:00-14:00 w Ośrodku Zdrowia w Zakrzówku ul. Żeromskiego 24. Zapewniamy BEZPŁATNE porady lekarzy specjalistów chirurgów, ortopedy, kardiologa, ginekologa i ogólnego. W Gminnym Ośrodku Kultury w Zakrzówku zapraszamy na honorowe dawstwo krwi - pokaz ratownictwa medycznego oraz myśliwską gościnę.

WIECEJ INFORMACJI


ZAPROSZENIE NA LISTOPAD 2017 WYJAZD DO SANKTUARIUM MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W CZĘSTOCHOWIE KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie wraz z Wojskowy Kołem Łowieckim Nr 155 „Sokół” w Stawach, z okazji święta naszego patrona św. Huberta, w dniu 03 listopada 2017 r. organizuje wyjazd do Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w Częstochowie, gdzie w Kaplicy Matki Bożej zostanie odprawiona przez kapelana Okręgu lubelskiego msza święta w intencji lubelskich myśliwych i ich rodzin.

WIECEJ INFORMACJI


16 września 2017 - PUŁAWY PUCHAR JESIENI – ELEKTRO SPARK STRZELECTWO

W dniu 16 września 2017 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się zawody centralne w strzelaniach myśliwskich Puchar Jesieni – Elektro Spark. Zawody rozegrano w pełnym myśliwskim sześcioboju. Sędzią głównym był Kolega Witold Kopron. W zawodach wzięło udział 49 zawodników, w tym jedna diana.

RELACJA Z ZAWODÓW


WRZESIEŃ 2017 SKŁADKA CZŁONKOWSKA - ROK 2018

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie informuje, że wysokość składki członkowskiej na rok 2018, zgodnie z uchwałą Naczelnej Rady Łowieckiej nr 52/2014 z dnia 24 kwietnia 2014 roku w latach 2015-2019 pozostaje bez zmian, a zgodnie z uchwała NRŁ nr 35/2017 z dnia 05 września 2017 r. w sprawie wysokości składki członkowskiej oraz ubezpieczenia myśliwych na rok 2018 również nie ulega zmianie

WIECEJ INFORMACJI


Nałęczów - Ryki, 21-22 października 2017r. MIĘDZYNARODOWY KONKURS PRACY WYŻŁÓW W KLASIE WIELOSTRONNEJ KYNOLOGIA

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, Komisja Kynologiczna przy ORŁ w Lublinie serdecznie zapraszają na Międzynarodowy Konkurs Pracy Wyżłów w Klasie Wielostronnej. Konkurs odbędzie się w dniach 21-22 października 2017 roku. Miejscem konkursu jest teren obwodów łowieckich Koła Łowieckiego Nr 91 „Azotrop” w Puławach.

WIECEJ INFORMACJI

16 września 2017 - PUŁAWY PUCHAR JESIENI – ELEKTRO SPARK STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie oraz Firma ELEKTRO SPARK , serdecznie zapraszają na krajowe zawody w strzelaniach myśliwskich „PUCHAR JESIENI – ELEKTRO SPARK”, które odbędą się w dniu 16 września 2017 r. na strzelnicy myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, położonej w Puławach przy ul. Żyrzyńskiej 8a.

WIECEJ INFORMACJI


Sierpień 2017 Październikowy kurs dla osób ubiegających się o nabycie podstawowych uprawnień do polowania EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że kurs dla osób ubiegających się o nabycie podstawowych uprawnień do polowania rozpoczyna się w dniu 02 października 2017 r. /poniedziałek/ o godzinie 1400 w siedzibie tut. Zarządu.

WIĘCEJ INFORMACJI

SIERPIEŃ 2017 OCHRONNE SZCZEPIENIA LISÓW Komunikaty ZO PZŁ W Lublinie

Na terenie województwa lubelskiego w dniach 9-20 wrzesnia 2017 roku zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

WIECEJ INFORMACJI


Lipiec 2017 kurs wabienia jeleni byków EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że kurs wabienia rozpoczyna się w dniu 26.08.2017 r. w siedzibie Zarządu o godz. 8:00.
Prosimy aby uczestnicy mieli ze sobą przyrząd do wabienia byków jelenia.

WIECEJ INFORMACJI

SIERPIEŃ 2017 OŚWIADCZENIE MINISTRA ŚRODOWISKA

Z uwagi na szerzące się informacje i dezinformacje ws. Afrykanskiego Pomoru Świń i roli, jaką w rozprzestrzenianiu sie tej choroby odgrywa dzik, a w stosunku do dzika mysliwi - członkiwie Polskiego Związku Łowieckiego - uprzejmie informuję, że ...

WIECEJ INFORMACJI


SIERPIEŃ 2017 Sukces Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Nigdy nie zagaśnie” KULTURA ŁOWIECKA

Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Nigdy nie zagaśnie” działający przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Lublinie na VII Śląskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej Koszęcin 2017, który odbył się 12 sierpnia 2017 roku zajął I miejsce w Klasie A, czyli mistrzowskiej.

WIECEJ INFORMACJI


2017 "ZWIERZĘTA NASZYCH LASÓW" - konkurs fotograficzny KULTURA ŁOWIECKA

Konkurs fotograficzny – ZWIERZĘTA NASZYCH LASÓW – organizowany przez Agencję Fotograficzną Foto Gama w Lublinie, we współpracy z Portalem Internetowym www.darzbor24.pl oraz przy współudziale Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, z okazji Obchodów Święta Fotografów „Weronika 2017”, został rozstrzygnięty.

WIECEJ INFORMACJISIERPIEŃ 2017 Żywność darem dla życia i zdrowia – w świetle zagrożeń od GMO

Jest nam niezmiernie miło, zaprosić Państwa do udziału w evencie targowym towarzyszącym konferencji naukowej pt. „Żywność darem dla życia i zdrowia – w świetle zagrożeń od GMO”, która odbędzie się w dniu 9 września na Placu Defilad (od strony ul. Marszałkowskiej) pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Targi będą trwały w godz. 11-18.00. WSTĘP WOLNY.

WIECEJ INFORMACJI

SIERPIEŃ 2017 Noktowizyjne i termowizyjne urządzenia optyczne
w czasie polowania

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie podaje wykaz gmin z terenu województwa lubelskiego na obszarach, których zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 31 lipca 2017 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz, do wykonywania polowania w nocy na dziki dopuszcza się używanie noktowizyjnych i termowizyjnych urządzeń optycznych.

WIECEJ INFORMACJI


04 SIERPNIA 2017 Zmiany w prawie - rozporządzenia Ministra Środowiska PRAWO LOWIECKIE

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że w Dzienniku Ustaw opublikowane zostały cztery teksty rozporządzeń Ministra Środowiska

WIECEJ INFORMACJI01 SIERPNIA 2017 Darz Bór – Dasz Krew KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego ogłosił Ogólnopolską Akcję noszącą tytuł „Darz Bór – Dasz Krew”. Będzie ona trwała do 31 sierpnia 2017 r.

WIECEJ INFORMACJI


Lipiec 2017 Szkolenie "weterynaryjne" EDUKACJA

Zarząd Okręgowy informuje, że w dniach 02-03 września 2017 r. organizuje w siedzibie ZO szkolenie tzw. weterynaryjne, początek o godz. 9:00 dnia 02 września.

WIECEJ INFORMACJI

LIPIEC 2017 kurs wabienia jeleni byków

Zarząd Okręgowy informuje, że w dniu 26 sierpnia 2017 r. organizuje kurs wabienia jeleni byków. Liczba osób uczestników kursu ograniczona /30 osób/. Zapisy do dnia 15 sierpnia 2017 r. lub do wyczerpania miejsc.

WIECEJ INFORMACJI

21 LIPCA 2017 KONKURS PLASTYCZNY FAO "LAS, NASZE WSPÓLNE DOBRO" KULTURA ŁOWIECKA

Czwarty Europejski Tydzień Leśny odbędzie się w dniach 9-13 października 2017 r. Obchody Tygodnia Leśnego połączone będą ze Wspólną Sesją Komitetu ds. Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego EKG ONZ i Europejskiej Komisji Leśnej FAO "Las2017, której gospodarzem jest Rząd Rzeczypospolitej Polskiej. Polski Związek Łowiecki bierze udział w pracach organizacyjnych, jak również będzie prezentował swój dorobek podczas tego ważnego wydarzenia.

WIECEJ INFORMACJI

21 LIPCA 2017 - PUŁAWY "Puchar Jesieni Elektro Spark" - nowy termin STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje o zmianie terminu zawodów centralnych w strzelaniach myśliwskich "Puchar Jesieni Elektro Spark" rozgrywanych na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej PZŁ w Puławach, z dnia 23.09.2017 r. na dzień 16.09.2017 r. godz. 8:00.

LIPIEC 2017 Komunikat Ministerstwa Środowiska w sprawie Puszczy Białowieskiej

Puszcza Białowieska to wielkie dziedzictwo kulturowo-przyrodnicze miejscowej ludności, polskiego leśnictwa i polskiej szkoły ochrony przyrody , świetnie udokumentowane pod względem historii użytkowania od kilkuset lat.

WIECEJ INFORMACJI

04 CZERWCA 2017 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich - relacja STRZELECTWO

W dniu 04 czerwca 2017 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej PZŁ w Puławach odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Strzelaniach Myśliwskich. Rozgrywano pełny myśliwski sześciobój. Sędzią głównym był Kolega Witold Kopron.

WIECEJ INFORMACJI

APEL O UCZESTNICTWO W AKCJI POMOCY NA RZECZ POLAKÓW ZAMIESZKUJĄCYCH WE LWOWIE

Do Zarządów Kół Łowieckich. Działając z upoważnienia Okręgowej Rady Łowieckiej w Lublinie zwracam się z uprzejmą prośbą o wymierne uczestnictwo w akcji pomocy na rzecz Polaków zamieszkujących na Ukrainie a konkretnie we Lwowie. /.../

WIECEJ INFORMACJI


2017 "ZWIERZĘTA NASZYCH LASÓW" - konkurs fotograficzny KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym "ZWIERZĘTA NASZYCH LASÓW", którego jest współorganizatorem. Warunki uczestnictwa znajdują się w Regulaminie Konkursu.

WIECEJ INFORMACJI


29 MAJA 2017 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, uprzejmie informuje, że w dniu 04 czerwca 2017 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbędą się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich - pełny sześciobój.

WIECEJ INFORMACJI

Maj 2017 Szkolenie "weterynaryjne" EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje uczestników szkolenia myśliwych tzw. "weterynaryjnego", że rozpoczyna się ono w dniu 27 maja 2017 roku o godz. 9:30 w siedzibie tut. Zarządu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Wierzchowiska, 29-30 kwietnia 2017r. REGIONALNE PRÓBY I KONKURSY PRACY PSÓW DZIKARZY KYNOLOGIA

W dniu 29 kwietnia 2017 roku w OHZ Wierzchowiska odbyły się Regionalne Próby i Konkursy Pracy Psów Dzikarzy. Udział wzięło ogółem 18 psów / 3 psy w próbach, 15 w konkursie/.

WIECEJ INFORMACJI

2017 V Lubelskie Dni Kultury Łowieckiej KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że V Lubelskie Dni Kultury Łowieckiej odbędą się w dniu 25 czerwca 2017 roku o godz. 11 na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

WIECEJ INFORMACJI

22 KWIETNIA 2017 - PUŁAWY PUCHAR WIOSNY STRZELECTWO

W dniu 22 kwietnia 2017 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach zainaugurowano sezon w strzelaniach myśliwskich zawodami o „Puchar wiosny” rozgrywanymi w pełnym myśliwskim sześcioboju. Wzięło w nich udział 30 zawodników, w tym jedna diana.

WIĘCEJ INFORMACJI

KWIECIEŃ 2017 WIOSENNE SZCZEPIENIA LISÓW

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie przekazuje Komunikat Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Lublinie w sprawie wiosennego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie oraz informuje, że w okresie jednego miesiąca od szczepień zawieszony jest odstrzał lisów w ramach monitoringu

WIĘCEJ INFORMACJI

22 KWIETNIA 2017 - PUŁAWY PUCHAR WIOSNY STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie zaprasza na inauguracyjne zawody sezonu 2017 w strzelaniach myśliwskich "Puchar Wiosny".

WIĘCEJ INFORMACJI

Wierzchowiska, 29-30 kwietnia 2017r. REGIONALNE PRÓBY I KONKURSY PRACY PSÓW DZIKARZY
REGIONALNE PRÓBY I KONKURSY PRACY PSÓW NOROWCÓW
KYNOLOGIA

Zarząd Okręgowy PZŁ oraz Komisja Kynologiczna ORŁ w Lublinie zapraszają do Ośrodeka Hodowli Zwierzyny w Wierzchowiskach na Regionalne Próby i Konkursy Pracy Psów Dzikarzy w dniu 29 kwietnia 2017 oraz Regionalne Próby i Konkursy Pracy Psów Norowców w dniu 30 kwietnia 2017

WIECEJ INFORMACJI

Kwiecień 2017 ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE OD MINISTRA ŚRODOWISKA


Kwiecień 2017 Szkolenie "weterynaryjne" EDUKACJA

W dniach 27-28 maj 2017 r. Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie organizuje szkolenie dla myśliwych tzw. "weterynaryjne".

WIĘCEJ INFORMACJI

Kwiecień 2017 Majowy kurs dla osób ubiegających się o nabycie podstawowych uprawnień do polowania EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że kurs dla osób ubiegających się o nabycie podstawowych uprawnień do polowania rozpoczyna się w dniu 22 maj 2017 r. /poniedziałek/ o godzinie 14:00

WIĘCEJ INFORMACJI

2017 TERMINARZ PRÓB I KONKURSÓW PRACY PSÓW MYŚLIWSKICH NA ROK 2017 KYNOLOGIA

WIECEJ INFORMACJI

MARZEC 2017 ZO w LUBLINIE PZŁ INFORMUJE O EGZAMINACH

Zarządzenie nr 2 z dnia 20 marca 2017 roku. Na podstawie § 5 ust. 2, 3 Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 28 grudnia 2009 roku w sprawie uprawnień do wykonywania polowania, Przewodniczący komisji egzaminacyjnej zarządza j/n:

WIĘCEJ INFORMACJI

2017 XIV MIĘDZYNARODOWE TARGI ŁOWIECTWA, STRZELECTWA I REKREACJI - HUBERTUS EXPO KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, wzorem lat ubiegłych zaprasza do wspólnego (autokarowego) wyjazdu na XIV Międzynarodowe Targi Hubertus Expo 2017 w Warszawie.

WIĘCEJ INFORMACJI

OCENA PRAWIDLOWOŚCI ODSTRZAŁU SAMCÓW JELENI SEZON 2016/2017

W związku z zakończeniem sezonu łowieckiego 2016/2017 na jelenie byki, informujemy iż ocena prawidłowości odstrzału samców jeleni (byków) przeprowadzona zostanie w dniu 17 marca 2017 r.

WIECEJ INFORMACJI

TERMINARZ ZAWODÓW STRZELECKICH ROZGRYWANYCH NA OKRĘGOWEJ STRZELNICY POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO W PUŁAWACH W ROKU 2017

Publikujemy terminarz zawodów strzeleckich w roku 2017, odbywających się na strzelnicy w Puławach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Luty 2017 Kurs dla osób ubiegających się o nabycie podstawowych uprawnień do polowania EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że kurs dla osób ubiegających się o nabycie podstawowych uprawnień do polowania rozpoczyna się w dniu 20 marca 2017 r. /poniedziałek/ o godzinie 1400 w siedzibie tut. Zarządu. W kursie mogą brać udział osoby, które aktualnie odbywają staż kandydacki lub go ukończyły.

WIĘCEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2017 Myśliwi z "Kniei" edukują EDUKACJA

Przed rozpoczęciem ferii zimowych, 13 stycznia br. koledzy z Koła Łowieckiego nr 7 "Knieja" w Lublinie, a jednocześnie Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej Województwa Lubelskiego zorganizowali dla dzieci z przedszkola nr. 33 w Lublinie prelekcję na temat łowiectwa oraz dokarmiania zwierzyny. Pomimo niesprzyjającej pogody, dzieci jak i panie przedszkolanki "nie wymiękły" i po zaopatrzeniu się w ciepłą odzież śmiało wyruszyli do lasu.

WIĘCEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2017 KURS: UPRAWNIENIA sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że w dniach 09-11 marca 2017 r. Zarząd Główny PZŁ organizuje w Stacji Badawczej Polskiego Związku Łowieckiego w Czempiniu szkolenie teoretyczne oraz praktyczne (zajęcia na strzelnicy), jak również egzamin na uzyskanie uprawnień sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego w Polskim Związku Łowieckim.

WIĘCEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2017 PODZIĘKOWANIE OD WALDKA

Składam podziękowanie wszystkim, którzy wspierają mnie w mojej chorobie, w tym Okręgowej Radzie Łowieckiej i Zarządowi Okręgowemu Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie a przede wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na apel w sprawie pomocy dla mojej osoby.

WIĘCEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2017 II KONKURS LISIARZY KOMUNIKATY

Lublin – Białka k/Parczewa. Termin konkursu: 3-5 luty 2017r. ORGANIZATORZY KONKURSU: Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublin, Koło Łowieckie Nr 2 „Leśnik” w Lublinie.

WIĘCEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2017 UPRAWNIENIA SELEKCJONERSKIE KOMUNIKATY

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że kurs dla osób ubiegających się o nabycie uprawnień selekcjonerskich odbędzie się w dniach 06-10.02.2017 r.  Kurs rozpocznie się  w dniu 06 lutego 2017 roku /poniedziałek/ o godzinie 14 w siedzibie tut. Zarządu.

WIĘCEJ INFORMACJIZachęcamy do zapoznania się z informacjami
w poszczególnych działach tematycznych dostępnych w menu.


KOMUNIKATY ZWIĄZANE Z ASF
facebook