POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KOMUNIKATY 2018WRZESIEŃ 2018 LUBELSCY DELEGACI NA KRAJOWY ZJAZD DELEGATÓW PZŁ

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że XX Okręgowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, w dniu 17 września 2018 roku wybrał delegatów na Krajowy Zjazd Delagatów

WIECEJ INFORMACJI


WRZESIEŃ 2018 JESIENNE SZCZEPIENIA LISÓW PRZECIWKO WŚCIEKLIŹNIE

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w sprawie przeprowadzenia ochronnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko w ściekliźnie w dniach 21-26 września 2018 r. na terenie województwa lubelskiego.

WIECEJ INFORMACJI


LIPIEC 2018 STUDIA PODYPLOMOWE: "ŁOWIECTWO I AKTYWNE FORMY ZARZĄDZANIA POPULACJAMI DZIKICH ZWIERZĄT"

Informujemy, że Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie przyjmuje zapisy na studia podyplomowe "Łowiectwo i aktywne formy zarządzania populacjami dzikich zwierząt".

WIECEJ INFORMACJI


CZERWIEC 2018 STUDIA PODYPLOMOWE: "Szkody w gospodarstwach rolnych i ich szacowanie"

Informujemy, że Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie przyjmuje zapisy na studia podyplomowe "Szkody w gospodarstwach rolnych i ich szacowanie".

WIECEJ INFORMACJI


Czerwiec 2018 MYŚLIWI DLA RATOWANIA ŻYCIA KULTURA ŁOWIECKA

Klub Honorowych Krwiodawców przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie organizuje akcję otwartego poboru krwi w dniu 1 lipca 2018 roku (niedziela) w godzinach 14.00 do 18.00 w Zakrzówku.

WIECEJ INFORMACJI


Czerwiec 2018 "Biała Niedziela" w Wilkołazie KULTURA ŁOWIECKA

W dniu 3 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00 -14.00, na terenie Gminy Wilkołaz odbyła się Biała Niedziela. Akcja została zorganizowania przez Koło Łowieckie nr 54 „Chodel” w Lublinie oraz Klub Krwiodawców Myśliwych przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Lublinie.

WIECEJ INFORMACJI


CZERWIEC 2018 Afrykański Pomór Świń SF - mapa występowania.

WIECEJ INFORMACJI


CZERWIEC 2018 VI Lubelskie Dni Kultury Łowieckiej KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że VI Lubelskie Dni Kultury Łowieckiej odbędą się w dniu 24 czerwca 2018 roku o godz. 10 na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

WIECEJ INFORMACJI


MAJ 2018 RODO - obowiązek informacyjny KULTURA ŁOWIECKA

W związku z tym, że 25 maja 2018 zaczynają obowiązywać nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, chcielibyśmy poinformować o zasadach przetwarzania danych osobowych.

WIECEJ INFORMACJI


MARZEC 2018 „Nigdy Nie Zagaśnie” - drugie w swojej klasie. KULTURA ŁOWIECKA

W dniu 26 maja 2018 roku, Zespół Sygnalistów Myśliwskich pod zawołaniem „Nigdy Nie Zagaśnie” przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Lublinie, wziął udział w XVIII Kresowym Konkursie Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju.

WIECEJ INFORMACJI


03 czerwca 2018 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Strzelaniach Myśliwskich STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, uprzejmie informuje, że w dniu 03 czerwca 2018 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbędą się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich - pełny sześciobój.

  WIECEJ INFORMACJI


MAJ 2018 "Krew – dar serca myśliwych" KOMUNIKATY

Koło Łowieckie nr 54 "Chodel" oraz Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie organizuje akcję honorowego oddawania krwi pod hasłem "Krew – dar serca myśliwych". Wszystkich chętnych do oddania krwi serdecznie zapraszamy 03 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00 do 14.00 do Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Wilkołazie.

WIECEJ INFORMACJI


MAJ 2018 Nabór wniosków na chłodnie dla kół łowieckich KOMUNIKATY

Polski Związek Łowiecki złożył wniosek o sfinansowanie zakupu chłodni dla kół, które dzierżawią obwody w strefach ASF. Wniosek został oceniony pozytywnie, a pieniądze w kwocie 5 000 000 zł przyznane. W związku z powyższym PZŁ ogłasza nabór wniosków dla koł, które zainteresowane są chłodnią.

  WIECEJ INFORMACJI


5 MAJA 2018 - PUŁAWY VII MISTRZOSTWA SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STRZELECTWIE MYŚLIWSKIM 2018. STRZELECTWO

W dniu 5 maja 2018 roku na strzelnicy myśliwskiej w Puławach odbyły się VII Mistrzostwa Służby Więziennej w Strzelectwie Myśliwskim, pod patronatem Dyrektora Generalnego Służby Więziennej. Na strzelnicy stawiło się 49 zawodników z całego kraju z różnych okręgów.

  WIECEJ INFORMACJI


16 września 2017 - PUŁAWY Mistrzostwa Województwa w Sportowych Strzelaniach Myśliwskich STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie zaprasza za Mistrzostwa Województwa w Sportowych Strzelaniach Myśliwskich, które odbędą się w dniu 13 maja 2018 roku na Strzelnicy Okręgowej w Puławach.

  WIECEJ INFORMACJI


MARZEC 2018 SZCZEPIENIE LISÓW PRZECIW WŚCIEKLIŹNIE KOMUNIKATY

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Świdniku informuje, że w dniach 20-30 marca 2018 zostanie przeprowadzona akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie powiatu Świdnik

WIECEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2018 STANOWISKO ZARZĄDU GŁÓWNEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO KOMUNIKATY

Polski Związek Łowiecki jest organizacją społeczną, która swoje działania opiera o nieodpłatne zaangażowanie swoich członków. W 95-letniej historii Zrzeszenia kluczowym elementem była praca członków na rzecz tej Organizacji i jej niezależny charakter. Polski Związek Łowiecki wykonuje politykę Państwa w zakres prowadzenia gospodarki łowieckiej, ale nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wsparcia ze środków budżetu Państwa.

WIECEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2018 Informacja prasowa przekazana mediom przez ZO PZŁ w Lublinie nt. protestu organizowanego przez Grupę Lublin Przeciw Myśliwym. KOMUNIKATY ZO w LUBLINIE PZŁ

W piątek 19 stycznia, o godzinie 14.30 pod siedzibą Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie (ul. Wieniawska 10) ma odbyć się protest organizowany przez grupę Lublin Przeciw Myśliwym, a dotyczący sprzeciwu wobec zmian w prawie łowieckim, tak wprowadzonych ustawą z dnia 14 grudnia 2017 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt, jak i procedowanych przez Sejm RP przy zmianie ustawy Prawo łowieckie.

WIECEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2018 KONFERENCJA NAUKOWA
"Ochrona i zarządzanie populacją łosia Alces alces w Polsce"
EDUKACJA ŁOWIECKA

Wydział Leśny SGGW w Warszawie zaprasza na konferencję naukową pt: " Ochrona i zarządzanie populacją łosia Alces alces w Polsce" Konferencja odbędzie się 2 lutego 2018 r. w Auli nr II Budynek 34, Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie, ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa.

WIECEJ INFORMACJI
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami
w poszczególnych działach tematycznych dostępnych w menu.


KOMUNIKATY ZWIĄZANE Z ASF
facebook