ZO W LUBLINIEPZŁ


KOMUNIKATY 2017


03 czerwca 2018 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Strzelaniach Myśliwskich STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, uprzejmie informuje, że w dniu 03 czerwca 2018 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbędą się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich - pełny sześciobój.

  WIECEJ INFORMACJI


MAJ 2018 "Krew – dar serca myśliwych" KOMUNIKATY

Koło Łowieckie nr 54 "Chodel" oraz Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie organizuje akcję honorowego oddawania krwi pod hasłem "Krew – dar serca myśliwych". Wszystkich chętnych do oddania krwi serdecznie zapraszamy 03 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00 do 14.00 do Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Wilkołazie.

WIECEJ INFORMACJI


MAJ 2018 Nabór wniosków na chłodnie dla kół łowieckich KOMUNIKATY

Polski Związek Łowiecki złożył wniosek o sfinansowanie zakupu chłodni dla kół, które dzierżawią obwody w strefach ASF. Wniosek został oceniony pozytywnie, a pieniądze w kwocie 5 000 000 zł przyznane. W związku z powyższym PZŁ ogłasza nabór wniosków dla koł, które zainteresowane są chłodnią.

  WIECEJ INFORMACJI


5 MAJA 2018 - PUŁAWY VII MISTRZOSTWA SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STRZELECTWIE MYŚLIWSKIM 2018. STRZELECTWO

W dniu 5 maja 2018 roku na strzelnicy myśliwskiej w Puławach odbyły się VII Mistrzostwa Służby Więziennej w Strzelectwie Myśliwskim, pod patronatem Dyrektora Generalnego Służby Więziennej. Na strzelnicy stawiło się 49 zawodników z całego kraju z różnych okręgów.

  WIECEJ INFORMACJI


16 września 2017 - PUŁAWY Mistrzostwa Województwa w Sportowych Strzelaniach Myśliwskich STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie zaprasza za Mistrzostwa Województwa w Sportowych Strzelaniach Myśliwskich, które odbędą się w dniu 13 maja 2018 roku na Strzelnicy Okręgowej w Puławach.

  WIECEJ INFORMACJI


MARZEC 2018 SZCZEPIENIE LISÓW PRZECIW WŚCIEKLIŹNIE KOMUNIKATY

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Świdniku informuje, że w dniach 20-30 marca 2018 zostanie przeprowadzona akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie powiatu Świdnik

WIECEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2018 STANOWISKO ZARZĄDU GŁÓWNEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO KOMUNIKATY

Polski Związek Łowiecki jest organizacją społeczną, która swoje działania opiera o nieodpłatne zaangażowanie swoich członków. W 95-letniej historii Zrzeszenia kluczowym elementem była praca członków na rzecz tej Organizacji i jej niezależny charakter. Polski Związek Łowiecki wykonuje politykę Państwa w zakres prowadzenia gospodarki łowieckiej, ale nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wsparcia ze środków budżetu Państwa.

WIECEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2018 Informacja prasowa przekazana mediom przez ZO PZŁ w Lublinie nt. protestu organizowanego przez Grupę Lublin Przeciw Myśliwym. KOMUNIKATY ZO w LUBLINIE PZŁ

W piątek 19 stycznia, o godzinie 14.30 pod siedzibą Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie (ul. Wieniawska 10) ma odbyć się protest organizowany przez grupę Lublin Przeciw Myśliwym, a dotyczący sprzeciwu wobec zmian w prawie łowieckim, tak wprowadzonych ustawą z dnia 14 grudnia 2017 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt, jak i procedowanych przez Sejm RP przy zmianie ustawy Prawo łowieckie.

WIECEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2018 KONFERENCJA NAUKOWA
"Ochrona i zarządzanie populacją łosia Alces alces w Polsce"
EDUKACJA ŁOWIECKA

Wydział Leśny SGGW w Warszawie zaprasza na konferencję naukową pt: " Ochrona i zarządzanie populacją łosia Alces alces w Polsce" Konferencja odbędzie się 2 lutego 2018 r. w Auli nr II Budynek 34, Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie, ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa.

WIECEJ INFORMACJI
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami
w poszczególnych działach tematycznych dostępnych w menu.

facebook