POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KOMUNIKATY 2019PAŹDZIERNIK 2019 Polityka ekologiczna jako instrument rozwoju regionu. EKOLUBELSKIE 2030 KOMUNIKATY

W dniu 7 października 2019r. odbyła się konferencja pt:” Polityka ekologiczna jako instrument rozwoju regionu. EKOLUBELSKIE 2030" zorganizowana przez Biuro Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie i Instytut Rozwoju Samorządu Terytorialnego Województwa Lubelskiego.

WIECEJ INFORMACJICZERWIEC 2019 Egzaminy KOMUNIKATY

Na podstawie § 5 ust. 2, 3 Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 28 grudnia 2009 roku w sprawie uprawnień do wykonywania polowania, Przewodniczący komisji egzaminacyjnej zarządza j/n:

WIECEJ INFORMACJIKWIECIEŃ 2019 30 dni Łowczego Krajowego i Zarządu Głównego. Bilans prac. KOMUNIKATY

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy
Zapowiadana przez Zarząd Główny szeroko rozumiana transparentność finansowa i otwartość dla naszych członków weszła w fazę realizacji. Za nami pierwszy miesiąc pracy. W ciągu 30 dni w Zarządzie Głównym Polskiego Związku Łowieckiego zmieniło się bardzo wiele. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy podsumowanie naszych prac oraz harmonogram działań na kolejne 30 dni.

WIECEJ INFORMACJI


MARZEC 2019 Ochronne szczepienie lisów KOMUNIKATY

Lubelski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o ochronnym szczepieniu lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Jednocześnie zawiesza się na okres jednego miesiąca od zakończenia szczepień odstrzał lisów w ramach monitoringu.

WIECEJ INFORMACJI


STYCZEŃ 2018 BIOASEKURACJA. ABC POSTĘPOWANIA KOMUNIKATY

Film instruktażowy dla leśników i myśliwych ukazujący postępowanie prewencyjne w przypadku ASF. Zrealizowano na zlecenie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w ORWLP w Bedoniu. Uwaga! Film z ograniczeniami wiekowymi (na prośbę przesyłającego)

WIECEJ INFORMACJI


STYCZEŃ 2019 ZAKŁÓCANIE POLOWAŃ ZBIOROWYCH - ZASADY POSTĘPOWANIA KOMUNIKATY

Pojawianie się osób postronnych na obszarach gdzie prowadzone jest polowanie zbiorowe, jak również indywidualne stwarza realne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi, zarówno myśliwych jak i osób blokujących polowania.

WIECEJ INFORMACJI
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami
w poszczególnych działach tematycznych dostępnych w menu.


KOMUNIKATY ZWIĄZANE Z ASF
facebook