POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KULTURA ŁOWIECKA 2011


Luty 2011 LUBELSCY MYŚLIWI NA TARGACH - JAGD & HUND 2011 KULTURA

Lublin od niemieckiego Dortmundu dzieli odległość znacznie przekraczająca 1000 km. Jednak nie stało to na przeszkodzie kilku lubelskim myśliwym, aby na pierwszy lutowy weekend wybrać się do tego miasta na organizowane tam po raz trzydziesty targi łowieckie JAGD & HUND..

WIĘCEJ INFORMACJI

10 marca 2011 Kurs Sygnalistów Myśliwskich KULTURA

Zarząd Okręgowy informuje, że w dniu 10 marca 2011 roku, planowane jest pierwsze spotkanie inauguracyjne Kursu Sygnalistów Myśliwskich.

WIĘCEJ INFORMACJI

10 kwietnia 2011 Sadzenie lasu przez myśliwych KULTURA

Rokrocznie, zgodnie z przyjętą tradycją w okresie wiosennym, myśliwi zrzeszeni w kołach łowieckich należących do Puławskiego Klubu Kół Łowieckich „Hubertus” w porozumieniu z Nadleśnictwem Puławy przystępują do akcji sadzenia lasu.

WIĘCEJ INFORMACJI

22 października 2011 Hubertus u Drwala '2011 KULTURA

Rokrocznie w drugiej połowie października, w gościnnej stajni Kol. Wiesława Drwala, odbywa się bieg hubertoski. Również w bieżącym roku w sobotnie popołudnie 22 października, przy pięknej słonecznej pogodzie, aczkolwiek zimnym popołudniu, na błoniach za Zajazdem Ułańskim, przy ul. Abramowickiej, odbyła się gonitwa za lisem.

WIĘCEJ INFORMACJI

2011 HUBERTUS 2011 w KOŁE ŁOWIECKIM Nr 47 "BEKAS" w OPOLU LUBELSKIM KULTURA

WIĘCEJ INFORMACJI

27 listopada 2011 16 EDYCJA – Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” KULTURA

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu 27 listopada 2011 roku, w siedzibie zarządu okręgowego, rozpoczęła się zbiórka darów rzeczowych w ramach akcji charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Akcję, już po raz kolejny prowadzi sztab myśliwych nr 211 zarejestrowany przy zarządzie okręgowym PZŁ w Lublinie.

WIĘCEJ INFORMACJI

2 grudnia 2011 Krew – dar serca myśliwych KULTURA

Pod takim właśnie hasłem w dniu 2 grudnia 2011 roku, w siedzibie zarządu okręgowego, odbyła się akcja honorowego oddawania krwi przez myśliwych. Akcja odbyła się pod patronatem oraz zrealizowana została przez pracowników  Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook