POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KULTURA ŁOWIECKA 2012


5 kwietnia 2012 KSIĄŻE IDZIE NA POLOWANIE KULTURA

Pod takim właśnie tytułem w dniu 5 kwietnia 2012 roku, w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce odbyło się uroczyste otwarcie ekspozycji wystawienniczej poświęconej księciu Hansowi Heinrichowi XI von Hochberg.

WIĘCEJ INFORMACJI

15 kwietnia 2012 Sadzenie lasu przez myśliwych - 2012 KULTURA

Sadzenie lasu przez myśliwych w kompleksach leśnych Nadleśnictwa Puławy, to tradycja, która kultywowana jest przez ponad 40 lat. Rokrocznie, myśliwi zrzeszeni w kołach łowieckich należących do Puławskiego Klubu Kół Łowieckich „Hubertus” w porozumieniu z Nadleśnictwem Puławy, przystępują do tej jakże szczytnej ze wszech miar inicjatywy o charakterze ekologicznym.

WIĘCEJ INFORMACJI

25 kwietnia 2012 Festyn ekologiczny w przedszkolu nr 35 w Lublinie KULTURA

Poznaj, pokochaj i chroń przyrodę, pod takim właśnie hasłem w dniu 25 kwietnia 2012 roku, w Lubelskim Przedszkolu nr 35na ul. Błękitnej w odbył się festyn o charakterze ekologicznym.

WIĘCEJ INFORMACJI

3 czerwca 2012 Podopieczni "Uroczyska" w Domu Pomocy Społecznej w Kiełczewicach Maryjskich KULTURA

Tradycją Koła Łowieckiego nr 25 „Uroczysko” w Lublinie stało się odwiedzanie Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kiełczewicach Maryjskich.

WIĘCEJ INFORMACJI

25 sierpnia 2012 IV LUBELSKIE SPOTKANIE Z TRADYCJĄ I KULTURĄ ŁOWIECKĄ KULTURA

W dniu 25 sierpnia 2012 r. na terenie Stadionu Klubu Sportowego „Sokół” przy ul. Aleksandry Wachniewskiej w Zwierzyńcu, odbył się swoisty festyn łowiecki pod nazwą IV Lubelskie Spotkanie z Tradycją i Kulturą Łowiecką. Organizatorami spotkania były: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Urząd Miejski w Zwierzyńcu, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie.

WIĘCEJ INFORMACJI

13 października 2012 Hubertus u Drwala - 2012 KULTURA

Stało się już niemal tradycją, iż rokrocznie w miesiącu październiku, w gościnnej stajni Kol. Wiesława Drwala, odbywa się bieg hubertoski.

WIĘCEJ INFORMACJI

2 grudnia 2012 "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" KULTURA

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu 2 grudnia w siedzibie zarządu okręgowego swą działalność rozpoczął sztab myśliwych prowadzący zbiórkę darów rzeczowych w ramach tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej. W dniu tym holl siedziby zarządu zmienił się w swoisty punkt zbiorczy, a nawet czasowy magazyn darów przynoszonych przez społeczeństwo.

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook