POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KULTURA ŁOWIECKA 2017


GRUDZIEŃ 2017 GALERIA PRZYRODY KULTURA ŁOWIECKA

Miło nam jest zakomunikować, że wystawą fotografii kol. Mariusza Pawelca - pasjonata fotografii, a także myśliwego, rozpoczęła swoją działalność ,,Galeria Przyrody", która mieści się w witrynach Zarządu Okręgowego PZŁ w Lublinie ul. Wieniawska 10 i przy ul. Lwowskiej 12

WIECEJ INFORMACJI


GRUDZIEŃ 2017 Myśliwski Bal Karnawałowy KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie ma zaszczyt zaprosić na Myśliwski Bal Karnawałowy, który ma się odbyć dnia

WIECEJ INFORMACJI


LISTOPAD 2017 24 EDYCJA AKCJI "POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ" KULTURA ŁOWIECKA

Stacjonarny Sztab Akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" nr 36 przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, zaprasza na zbiórkę darów rzeczowych w postaci: żywności długoterminowej i płodów rolnych, odzieży, środków czystości, zabawek, książek i różnych drobnych rzeczy codziennego użytku.

WIECEJ INFORMACJI


21-22 PAŹDZIERNIKA 2017 Sygnaliści "Nigdy nie zagaśnie" na międzynarodowym konkursie wyżłów w Nałęczowie KULTURA ŁOWIECKA

W dniach 21 i 22 października 2017 roku członkowie zespołu sygnalistów myśliwskich pod zawołaniem "Nigdy nie zagaśnie" swoją muzyką uatrakcyjnili odbywający się międzynarodowy konkurs wyżłów w Nałęczowie. Sygnały rozbrzmiały na zbiórce menerów którzy stawili się wraz ze swoimi psami przed UM w Nałęczowie w celu udziału w konkursie.

WIECEJ INFORMACJI


9 PAŹDZIERNIKA 2017 IV Kongres Kobiet Polujących " Dianą być! " KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Główny PZŁ Zarząd Okręgowy PZŁ Katowice Oraz Klub Dian PZŁ Serdecznie zapraszają na IV Kongres Kobiet Polujących " Dianą być! "

WIECEJ INFORMACJI


8 PAŹDZIERNIKA 2017 BIAŁA NIEDZIELA W ZAKRZÓWKU KULTURA ŁOWIECKA

Koło Łowieckie nr 25 "uroczysko" oraz Klub HDK przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Lublinie zapraszają na Biała Niedzielę w Zakrzówku. Biała Niedziela w Zakrzówku będzie miała miejsce 8 października br., w godzinach 9:00-14:00 w Ośrodku Zdrowia w Zakrzówku ul. Żeromskiego 24. Zapewniamy BEZPŁATNE porady lekarzy specjalistów chirurgów, ortopedy, kardiologa, ginekologa i ogólnego. W Gminnym Ośrodku Kultury w Zakrzówku zapraszamy na honorowe dawstwo krwi - pokaz ratownictwa medycznego oraz myśliwską gościnę.

WIECEJ INFORMACJI


ZAPROSZENIE NA LISTOPAD 2017 WYJAZD DO SANKTUARIUM MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W CZĘSTOCHOWIE KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie wraz z Wojskowy Kołem Łowieckim Nr 155 „Sokół” w Stawach, z okazji święta naszego patrona św. Huberta, w dniu 03 listopada 2017 r. organizuje wyjazd do Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w Częstochowie, gdzie w Kaplicy Matki Bożej zostanie odprawiona przez kapelana Okręgu lubelskiego msza święta w intencji lubelskich myśliwych i ich rodzin.

WIECEJ INFORMACJI


SIERPIEŃ 2017 Sukces Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Nigdy nie zagaśnie” KULTURA ŁOWIECKA

Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Nigdy nie zagaśnie” działający przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Lublinie na VII Śląskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej Koszęcin 2017, który odbył się 12 sierpnia 2017 roku zajął I miejsce w Klasie A, czyli mistrzowskiej.

WIECEJ INFORMACJI


2017 "ZWIERZĘTA NASZYCH LASÓW" - konkurs fotograficzny KULTURA ŁOWIECKA

Konkurs fotograficzny – ZWIERZĘTA NASZYCH LASÓW – organizowany przez Agencję Fotograficzną Foto Gama w Lublinie, we współpracy z Portalem Internetowym www.darzbor24.pl oraz przy współudziale Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, z okazji Obchodów Święta Fotografów „Weronika 2017”, został rozstrzygnięty.

WIECEJ INFORMACJI01 SIERPNIA 2017 Darz Bór – Dasz Krew KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego ogłosił Ogólnopolską Akcję noszącą tytuł „Darz Bór – Dasz Krew”. Będzie ona trwała do 31 sierpnia 2017 r.

WIECEJ INFORMACJI


2017 "ZWIERZĘTA NASZYCH LASÓW" - konkurs fotograficzny KULTURA ŁOWIECKA

Z okazji Ogólnopolskich Obchodów Święta Fotografów - "Weronika 2017", które odbędą się w Lublinie w dniu 2 lipca 2017r. Agencja Fotograficzna Foto Gama i Portal Internetowy www.darzbor24.pl, przy współudziale Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

WIECEJ INFORMACJI


2017 V Lubelskie Dni Kultury Łowieckiej KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że V Lubelskie Dni Kultury Łowieckiej odbędą się w dniu 25 czerwca 2017 roku o godz. 11 na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

WIECEJ INFORMACJI


20 marca 2017 SPOTKANIE DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH MYŚLIWYCH KKiKŁ

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie zorganizował spotkanie w Hotelu Victoria na, które zostali zaproszeni najbardziej zaangażowani i aktywni myśliwi, którzy w roku ubiegłym wspierali finansowo, pracą i aktywnością wszystkie organizowane okręgowe imprezy.

WIECEJ INFORMACJI


2017 XIV MIĘDZYNARODOWE TARGI ŁOWIECTWA, STRZELECTWA I REKREACJI - HUBERTUS EXPO KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, wzorem lat ubiegłych zaprasza do wspólnego (autokarowego) wyjazdu na XIV Międzynarodowe Targi Hubertus Expo 2017 w Warszawie.

WIĘCEJ INFORMACJI


STYCZEŃ 2017 MYŚLIWSKI BAL KARNAWAŁOWY KULTURA ŁOWIECKA

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie ma zaszczyt zaprosić na Myśliwski Bal Karnawałowy.

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook