POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KULTURA ŁOWIECKA


MARZEC 2018 NIGDY NIE ZAGAŚNIE PODNOSI SWÓJ WARSZTAT KULTURA ŁOWIECKA

W dniach 15 – 18 marca 2018 roku członkowie Zespołu Sygnalistów Myśliwskich przy Zarządzie Okręgowym w Lublinie pod zawołaniem "Nigdy Nie Zagaśnie" brali udział w warsztatach dla wykonawców sygnałów łowieckich i muzyki myśliwskiej. Przez cztery dni sygnaliści podnosili swój warsztat pod czujnym okiem wybitnych osobowości muzyki myśliwskiej w Polsce, takich jak Krzysztof Kadlec, Michał Wojtyła, Robert Olejarz i innych.

Mimo iż po raz pierwszy uczestniczyli w takich warsztatach to wzięli udział w X – tych, jubileuszowych Ogólnopolskich Warsztatach Sygnalistów Myśliwskich – Garbicz 2018. Podczas warsztatów zdobyli wiadomości i umiejętności które pozwolą na jeszcze lepsze reprezentowanie naszego okręgu podczas wszelakich uroczystości, jubileuszy i okolicznościowych wystąpień.

W warsztatach udział wzięli Dyonizy Sadurski, Ludomir Minicki, Krzysztof Kosik, Michał Bartnik i Jacek Śmiech.

Całość warsztatów zakończyła się uroczystym koncertem sygnalistów w Kościele w Garbiczu gdzie dzieki temu że rogi nie wymagają prądu koncert się odbył i zaprezentowano całość przygotowanych utworów, i miał on wielu słuchaczy - podczas mszy zabrało prądu :).

Poniżej przedstawiamy krótką relację foto i video z udziału w warsztatach oraz koncertu finałowego.


facebook