POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KULTURA ŁOWIECKA


KWIECIEŃ 2018 X Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej "O Róg Zbramira"
"IV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistek Kraków – Niepołomice 2018
KULTURA ŁOWIECKA

W dniu 21 kwietnia odbył się X Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej "O Róg Zbramira" oraz "IV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistek" Kraków – Niepołomice 2018, organizowany przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krakowie oraz Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie

Oczywiście podczas konkursu nie mogło zabraknąć zespołu Sygnalistów Myśliwskich przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Lublinie pod zawołaniem "Nigdy nie zagaśnie".

Trzeba również podkreślić, że w konkursie reprezentował nasz okręg nowy kolega Michał Kowalik, który jeszcze nie jest myśliwym ale trzymamy kciuki, że wkrótce dołączy w szeregi braci łowieckiej. Za odwagę serdeczne gratulacje.

Jubileuszowy Konkurs "O Róg Zbramira" oraz "Ogólnopolski Konkurs Sygnalistek" odbył się w murach Zamku Niepołomickiego, gdzie do rywalizacji przystąpiły najlepsze Solistki, Soliści oraz najlepsze Zespoły.

W konkursie udział wzięło 116 Uczestników indywidualnych, 26 zespołów, oraz 22 Diany. Nasz zespół zajął IV miejsce w swojej klasie. Tak zacny konkurs sędziował wybitny skład Jury; Krzysztof Kadlec, Arkadiusz Garus, Adam Migurski, Artur Kanawka, Józef Czerniak, Michał Wojtyła, Maciej Strawa, Wiesław Keller oraz Mariusz Podleśny.

W Galowym koncercie Laureatów wystąpiły zespoły takie jak: CONSORT TRĄBEK BAROKOWYCH Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Zespół Trompe de Pologne.

Po ogłoszeniu wyników uczestnicy udali się do Punktu edukacyjno-turystycznego Leśnictwa Sitowiec gdzie odbyło się wielkie grillowanie.


facebook