POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KULTURA ŁOWIECKA 2019


2019 XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej – Goraj-Zamek 2019 KULTURA ŁOWIECKA

Klub Sygnalistów Myśliwskich Polskiego Związku Łowieckiego ogłasza XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej, który odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2019 roku w Goraju-Zamku, Lubaszu i Czarnkowie. Jego organizatorami są Polski Związek Łowiecki, Lasy Państwowe, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki, Gmina Czarnków, Miasto Czarnków, Gmina Lubasz, Miasto i Gmina Wieleń oraz Miasto i Gmina Trzcianka, a także liczne kluby i stowarzyszenia.

WIECEJ INFORMACJI


MARZEC 2019 XVI Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji odwołane. KULTURA ŁOWIECKA

Dobro łowiectwa, myśliwych i Polskiego Związku Łowieckiego, oraz transparentność, otwartość i wysoka jakość w działaniu – to główne założenia, z jakimi stanowisko Łowczego Krajowego obejmował Albert Kołodziejski. Dlatego – mając to na uwadze – po dokładnej i merytorycznej analizie, Łowczy Krajowy podjął decyzję o odwołaniu zaplanowanych na koniec marca XVI Międzynarodowych Targów Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji „Hubertus Expo 2019”.

WIECEJ INFORMACJI


MARZEC 2019 Czerwonokrzyska Gwiazdka - Myśliwska Paczka KULTURA ŁOWIECKA

Już 26 lat myśliwi naszego Okręgu pomagają ludziom potrzebującym. Do tej pory robiliśmy to przyłączając się do akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. W minionym roku niestety zmienił się regulamin wspomnianej Akcji i po przeanalizowaniu jego zapisów, a także biorąc pod uwagę fakt nie dostrzegania przez organizatorów Akcji roli w niej myśliwych postanowiliśmy się usamodzielnić.

WIECEJ INFORMACJI


MARZEC 2019 XVI Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji. KULTURA ŁOWIECKA

Tradycja i nowoczesność, kultura i rekreacja – przed nami XVI Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji. W tym roku spotykamy się w dniach 29-31 marca, w warszawskim Centrum Targowo-Konferencyjnym Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6d.

WIECEJ INFORMACJI
facebook