2019-004_program Polski Związek Łowiecki ORŁ i ZO w Lublinie

POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
KULTURA ŁOWIECKA


CZERWIEC 2019 Konkurs o Róg Wojskiego. KULTURA ŁOWIECKA

W dniach 6-9 czerwca 2019 roku Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Lisie Echo" z Koła Łowieckiego 33 Lis z Lubartowa reprezentował Lubelszczyznę w XXIV Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej Goraj-Zamek 2019, w tym w Mistrzostwach Polski w Sygnalistyce Myśliwskiej - konkursie o "Róg Wojskiego". Zespół wystąpił w następującym składzie:  Sławomir Dudziak, Grzegorz Siwek, Hubert Wójtowicz, Jakub Podleśny, Andrzej Skrzypiec, Paweł Skrzypiec i Mirosław Lisek

Nasze występy pozwoliły nam wywalczyć:
- 4. miejsce zespołowo w konkursie sygnałów w klasie C w klasyfikacji ogólnej
- 5. miejsce indywidualnie w konkursie sygnałów w klasie C w klasyfikacji ogólnej - Jakub Podleśny
- 2.,3.,4. miejsca indywidualnie w konkursie sygnałów w klasie C w klasyfikacji myśliwych - Grzegorz Siwek, Hubert Wójtowicz, Sławomir Dudziak

Nadmienić należy iż od 3 lat opiekunem i instruktorem muzycznym ZSM "Lisie Echo" jest Kolega Mariusz Podleśny.

Były to nasze pierwsze Mistrzostwa i pokazały, że jesteśmy na dobrej drodze (pomimo, że to dopiero początek). Mamy nadzieję, że po udanych występach w Biłgoraju będziemy mogli uczestniczyć w Festiwalu w przyszłym roku.

Ponadto, podczas Konkursu odbył się zjazd Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ. w czasie, którego 4 członków naszego Zespołu odebrało odznaki i legitymacje członkowskie.

Gratulujemy zwycięzcom tegorocznej edycji: Zespołowi Sygnalistów Myśliwskich "Akteon" zdobycia po raz trzeci z rzędu "Rogu Wojskiego"
oraz Zespołowi Trębaczy Leśnych "Bór" zdobycia "Muzy Wojskiego".
Darz Bór.
Tekst : Grzegorz Siwek i Sławomir Dudziak.
Zdjęcia : ZSM. LISIE ECHO.
facebook