POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
STRZELECTWO W ROKU 2004


PUŁAWY 2 MAJA 2004 NARADA i WIELOBÓJ STRZELECKI ŁOWCZYCH KÓŁ STRZELECTWO

W dniu 2 maja 2004 roku na okresowej naradzie łowczych kół Okręgu PZŁ w Lublinie odbytej na strzelnicy w Puławach omówiono aktualne zagadnienia łowieckie, przeprowadzono szkolenie w zakresie bezpiecznego posługiwania się bronią oraz zasad korzystania ze strzelnicy.

WIĘCEJ INFORMACJI

PUŁAWY 16 MAJA 2004 WIELOBÓJ STRZELECKI O PUCHAR WIOSNY STRZELECTWO

W niedzielę 16 maja 2004 r. na strzelnicy w Puławach w otwartym wieloboju strzeleckim o PUCHAR WIOSNY startowało 25 myśliwych

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy 13.06.2004 Memoriał im. Stanisława Wójtowicza STRZELECTWO

Relacja fotograficzna Piotra Bzdyry z zawodów strzeleckich - Memoriału im. Stanisława Wójtowicza

WIĘCEJ INFORMACJI

PUŁAWY 27 CZERWCA 2004 WIELOBÓJ STRZELECKI O PUCHAR PREZESA PUŁAWSKIEGO KLUBU KÓŁ ŁOWIECKICH "HUBERTUS" im. J. KUJAWSKIEGO STRZELECTWO

W niedzielę 27 czerwca 2004 roku na strzelnicy w Puławach rozegrano drużynowy wielobój strzelecki o Puchar przechodni prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich "HBERTUS" im. J. Kujawskiego.

WIĘCEJ INFORMACJI

PUŁAWY 4 LIPCA 2004 ZAWODY STRZELECKIE KÓŁ ŁOWIECKICH OKRĘGU POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO W LUBLINIE STRZELECTWO

W niedzielę 4 lipca 2004 roku na strzelnicy w Puławach przeprowadzono zawody strzeleckie kół łowieckich Okręgu PZŁ w Lublinie.

WIĘCEJ INFORMACJI

PUŁAWY 5 WRZEŚNIA 2004 POŁĄCZONE ZAWODY STRZELECKIE
O PUCHAR PREZESA OKRĘGOWEJ RADY W LUBLINIE PZŁ
i STRZELECKI TURNIEJ RODZINNY
STRZELECTWO

W niedzielę 5 września 2004 r. na strzelnicy w Puławach przeprowadzono połączone zawody prezesów lubelskich kół łowieckich o Puchar Prezesa Okręgowej Rady PZŁ w Lublinie oraz już drugi Strzelecki Turniej Rodzinny.

WIĘCEJ INFORMACJI

CHEŁM 11 WRZEŚNIA 2004 X TURNIEJ "CHMIELAKOWY"
POD PATRONATEM POSŁA NA SEJM RP ZBIGNIEWA JANKOWSKIEGO
STRZELECTWO

W X Turnieju "Chmielakowym" pod patronatem Posła na Sejm RP Zbigniewa Janowskiego rozegranym 11 września 2004 roku na Strzelnicy ZO PZŁ w Chełmie wystąpiły dwie drużyny reprezentujące Lubelski Okręg PZŁ.

WIĘCEJ INFORMACJI

PUŁAWY 19 WRZEŚNIA 2004 MEMORIAŁ PUŁKOWNIKA JANUSZA KUJAWSKIEGO STRZELECTWO

Na strzelnicy myśliwskiej w Puławach w dniu 19 września 2004 roku już po raz ósmy rozegrano zawody strzeleckie upamiętniające płk Janusza Kujawskiego prezesa Wojskowego Koła Łowieckiego nr 116 "Knieja" w Puławach i pierwszego prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich "Hubertus".

WIĘCEJ INFORMACJI

PUŁAWY 25 WRZEŚNIA 2004 VI MISTRZOSTWA WOJSKOWYCH KOŁ ŁOWIECKICH STRZELECTWO

W dniu 25 września 2004 roku na strzelnicy myśliwskiej w Puławach rozegrano VI Mistrzostwa Wojskowych Kół Łowieckich o Puchar Dowódcy Śląskiego Okręgu Wojskowego. Organizatorem mistrzostw było WKŁ nr 116 "KNIEJA" w Puławach i nr 155 "SOKÓŁ" w Stawach.

WIĘCEJ INFORMACJI

16 października 2004 PUCHAR PRZECHODNI PREZESA LKM "Darz Bór" STRZELECTWO

W sobotę 16 października 2004 roku na strzelnicy w Puławach rozegrano już po raz czwarty zawody strzeleckie o puchar prezesa LKM "Darz Bór" w Lublinie.

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook