POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
STRZELECTWO W ROKU 2010


Puławy - 16 maja 2010 ZAWODY OKRĘGOWE KÓŁ ŁOWIECKICH STRZELECTWO

16 maja 2010 roku, na puławskiej strzelnicy Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, odbyły się Zawody Okręgowe Kół Łowieckich.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy - 23.05.2010 MEMORIAŁ im. STANISŁAWA WÓJTOWICZA STRZELECTWO

W dniu 23 maja 2010 roku, na puławskiej strzelnicy Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, odbyły się Zawody Strzeleckie – Memoriał Stanisława Wójtowicza.

WIĘCEJ INFORMACJI

Lublin - Puławy 5 czerwca 2010 ELIMINACJE LIGI STRZELECKIEJ - II RUNDA STRZELECTWO

5 czerwca 2010 roku, to dzień szczególny dla puławskiej strzelnicy myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie. Mianowicie w tym dniu po raz pierwszych w historii funkcjonowania tego obiektu, odbyły się na nim zawody strzeleckie o randze krajowej, a były to zawody Eliminacji Ligi Strzeleckiej - II Rundy.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy 26 czerwca 2010 ZAWODY STRZELECKIE O ZŁOTĄ ŁUSKE KARPIA Z PRADOLINY WIEPRZA STRZELECTWO

Hodowcy ryb ”PAN KARP”serdecznie zapraszają na zorganizowane przez siebie zawody strzeleckie, które odbędą się na strzelnicy myśliwskiej PZŁ w Puławach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy 4 września 2010 VIII ZAWODY RODZINNE W STRZELECTWIE MYŚLIWSKIM STRZELECTWO

Serdecznie zapraszamy na VIII Zawody Rodzinne w Strzelectwie Myśliwskim, które odbędą się na strzelnicy myśliwskiej PZŁ w Puławach w dniu 04 września 2010 r.o godz. 9. w pełnym myśliwskim sześcioboju.

WIĘCEJ INFORMACJI

4 września 2010 IX Strzelania Myśliwskie "O Puchar Przechodni Prezesa Zarządu Koła Łowieckiego Nr 1 Szarak w Lublinie" KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 "SZARAK"

W dniu 4 września 2010 roku, na strzelnicy myśliwskiej w Chełmie, członkowie Koła Łowieckiego nr 1 „Szarak” w konkurencjach śrutowych rozegrali już po raz dziewiąty zawody o Puchar Przechodni Prezesa Zarządu Koła.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy 29 sierpnia 2010 ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR PREZESA OKRĘGOWEJ RADY ŁOWIECKIEJ i ŁOWCZEGO OKRĘGOWEGO STRZELECTWO

Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej w Lublinie oraz Łowczy Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, serdecznie zapraszają Prezesów i Łowczych Kół naszego okręgu na Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej, jak również Łowczego Okręgowego.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy 12 września 2010 KUROPATWA NA TRAPIE STRZELECTWO

W dniu 12 września 2010 roku na puławskiej strzelnicy odbyły się dość interesujące zawody strzeleckie o nazwie „Kuropatwa na trapie”.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy 19 września 2010 MEMORIAŁ J. KUJAWSKIEGO STRZELECTWO

W niedzielę 19 września 2010 roku, na puławskiej strzelnicy ZO PZŁ w Lublinie, odbyły się zawody strzeleckie pod nazwą „Memoriał J. Kujawskiego”. Zawody te, wieńczące sezon strzelecki w Okręgu Lubelskim, tradycyjnie już miały szczególny charakter.

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook