POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
STRZELECTWO W ROKU 2011


Pulawy, 9 kwietnia 2011 PUCHAR WIOSNY STRZELECTWO

W dniu 9 kwietnia 2011 roku, na puławskiej strzelnicy odbyły się zawody strzeleckie organizowane przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie, inaugurujące sezon strzelecki w bieżącym roku. Cykliczne wiosenne zawody na naszej strzelnicy, nazywane już od kilku lat Pucharem Wiosny, gromadzą zazwyczaj dość znaczą liczbę uczestników.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy, 8 maja 2011 ZAWODY OKRĘGOWE KóŁ ŁOWIECKICH w STRZELECTWIE MYŚLIWSKIM STRZELECTWO

8 maja 2011 roku, na puławskiej strzelnicy Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, odbyły się Zawody Okręgowe Kół Łowieckich. Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w tym zakresie, zawody zorganizowane były dla członków kół łowieckich macierzystych naszego okręgu. Zawody zorganizowane zostały w pełnym wieloboju myśliwskim.

WIĘCEJ INFORMACJI

Lublin - Puławy, 11 czerwca 2011 ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ - II Runda STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie informuje, a jednocześnie serdecznie zaprasza na zawody strzeleckie szczebla Krajowego – Eliminacje Ligi Strzeleckiej – II Rundy, które odbędą się w dniu 11 czerwca 2011 roku na naszej strzelnicy myśliwskiej w Puławach przy ul. Żyrzyńskiej 8a.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy, 29 maja 2011 Zawody strzeleckie o Puchar Prezesa PKKŁ „Hubertus” STRZELECTWO

W dniu 29 maja 2011 roku, na puławskiej strzelnicy Zarządu Okręgowego PZŁ w Lublinie, odbyły się zawody strzeleckie O Puchar Prezesa PKKŁ „Hubertus”. W zmiennej słoneczno deszczowej pogodzie w rywalizacji udział wzięło 37 zawodników.

WIĘCEJ INFORMACJI

Lublin – Puławy 11 czerwca 2011 ELIMINACJE LIGI STRZELECKIEJ - II RUNDA STRZELECTWO

11 czerwca 2011 roku, na puławskiej strzelnicy myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, odbyły się zawody strzeleckie rangi krajowej, a były to zawody Eliminacji Ligi Strzeleckiej - II Rundy.

WIĘCEJ INFORMACJI

x18 czerwca 2011 - Biała Podlaskaxx ZAWODY WOJEWÓDZKIE - 2011 STRZELECTWO

W dniu 18 czerwca 2011 roku na strzelnicy myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Białej Podlaskiej, odbyły się Zawody Wojewódzkie w strzelectwie myśliwskim. Do rywalizacji w zawodach łącznie zgłosiło się 32 zawodników, z okręgów Województwa Lubelskiego.

WIĘCEJ INFORMACJI

3 lipca 2011 - Puławy ZAWODY STRZELECKIE "O Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego" STRZELECTWO

W dniu 3 lipca 2011 roku, przy fatalnej wręcz pogodzie w postaci okresowo intensywnych opadów deszczu, na naszej strzelnicy w Puławach odbyły się zawody o Puchar Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej i Łowczego Okręgowego.

WIĘCEJ INFORMACJI

9 lipca 2011 - Puławy ZAWODY STRZELECKIE "O PUCHAR FIRMY ELEKTRO-SPARK LUBLIN" STRZELECTWO

Elektro-Spark Lublin, zaprasza na zawody strzeleckie O PUCHAR FIRMY ELEKTRO-SPARK  LUBLIN

WIĘCEJ INFORMACJI

28 sierpnia 2011 X Strzelania Myśliwskie "O Puchar Przechodni Prezesa Zarządu Koła Łowieckiego Nr 1 Szarak w Lublinie" KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 "SZARAK"

W Niedzielę 28 sierpnia 2011 roku, na strzelnicy ZO PZŁ w Chełmie, odbyły się jubileuszowe już, bo X Strzelania Myśliwskie „O Puchar Przechodni Prezesa Zarządu Koła Łowieckiego Nr 1 Szarak w Lublinie”. Tradycyjnie już święty Hubert zagwarantował uczestnikom zawodów wspaniałą słoneczną pogodę.

WIĘCEJ INFORMACJI

24 września 2011 r. - Puławy ZAWODY STRZELECKIE "PUCHAR JESIENI" STRZELECTWO

W sobotę 24 września 2011 roku, na puławskiej strzelnicy ZO PZŁ w Lublinie, odbyły się krajowe zawody w strzelectwie myśliwskim pod nazwą - „Puchar jesieni”. Zawody rozgrywane były w pełnym sześcioboju strzeleckim, w klasyfikacji indywidualnej w klasie mistrzowskiej i powszechnej.

WIĘCEJ INFORMACJI

27 sierpnia 2011 roku na strzelnicy w Puławach IX RODZINNE ZAWODY STRZELECKIE STRZELECTWO

Zgodnie z planem imprez strzeleckich na naszej strzelnicy w Puławach, w dniu 27 sierpnia 2011 roku, przy przepięknej słonecznej pogodzie, rozegrane zostały IX Rodzinne Zawody w Strzelectwie Myśliwskim.

WIĘCEJ INFORMACJI

11 września 2011 roku na strzelnicy w Puławach ZAWODY STRZELECKIE Memoriał im. J. Kujawskiego STRZELECTWO

W niedzielę 11 września 2011 roku, na puławskiej strzelnicy ZO PZŁ w Lublinie, odbyły się zawody strzeleckie pod nazwą „Memoriał J. Kujawskiego”. Głównym organizatorem imprezy był Puławski Klub Kół Łowieckich „Hubertus”.

WIĘCEJ INFORMACJI

3-4 września 2011 roku na strzelnicy PZŁ w Katowicach XII Finał Ligi Strzeleckiej STRZELECTWO

W dniach 3-4 września 2011 roku, na strzelnicy myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego w Katowicach usytuowanej w Siemianowicach Śląskich, odbył się XII Finał Ligi Strzeleckiej. W finale, po ubiegłorocznym debiucie, po raz drugi z rzędu uczestniczyli nasi strzelcy.

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook