POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
STRZELECTWO W ROKU 2012


Rzeszów - 14 kwietnia 2012 roku Eliminacje Ligi Strzeleckiej – I Runda STRZELECTWO

Wiosna, to okres związany z rozpoczęciem sezonu strzeleckiego. W dniu 14 kwietnia 2012 roku, rozpoczęły się eliminacje ligi strzeleckiej. Pierwsza ich runda dla IV regionu, odbyła się na strzelnicy w Borze k. Rzeszowa.

WIĘCEJ INFORMACJI

20 maja 2012 roku Puławy Zawody Okręgowe Kół Łowieckich - 2012 STRZELECTWO

20 maja 2012 roku, na puławskiej strzelnicy Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, przy przepięknej słonecznej pogodzie, odbyły się Zawody Okręgowe Kół Łowieckich.

WIĘCEJ INFORMACJI

Lublin - Puławy, 26-27 maja 2012 r. XXVIII KRAJOWY KONKURS KÓŁ ŁOWIECKICH im. płk. Ignacego Stachowiaka STRZELECTWO

W dniach 26-27 maja 2012 roku, już po raz dwudziesty ósmy odbyły się krajowe zawody strzeleckie kół łowieckich. Tym razem gospodarzem turnieju był Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, zaś sama rywalizacja odbyła się na strzelnicy w Puławach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy, 1 lipca 2012 ZAWODY STRZELECKIE o PUCHAR FIRMY ELEKTRO-SPARK LUBLIN STRZELECTWO

W dniu 1 lipca 2012 roku na naszej strzelnicy w Puławach odbyły się trzecie już z rzędu zawody strzeleckie O Puchar Prezesa Firmy Elektro-Spark Lublin.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy, 22 lipca 2012 ZAWODY STRZELECKIE o PUCHAR PREZESA PUŁAWSKIEGO KLUBU KÓŁ ŁOWIECKICH „HUBERTUS” STRZELECTWO

W dniu 22 lipca 2012 roku na naszej strzelnicy w Puławach odbyły się osiemnaste już zawody strzeleckie O Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich „Hubertus”.

WIĘCEJ INFORMACJI

8 września 2012 XI Strzelania Myśliwskie "O Puchar Przechodni Prezesa Zarządu Koła Łowieckiego Nr 1 Szarak w Lublinie" KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 "SZARAK"

8 września 2012 roku członkowie Koła Łowieckiego nr 1 „Szarak” już po raz jedenasty na strzelnicy myśliwskiej w Chełmie rozegrali  zawody o Puchar Przechodni Prezesa Zarządu Koła. Rywalizacja obejmowała konkurencje śrutowe w strzelaniu, których uzyskać można 300 punktów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy, 29 września 2012 PUCHAR JESIENI STRZELECTWO

Już po raz drugi z rzędu na naszej strzelnicy w Puławach, na zakończenie sezonu strzeleckiego odbywają się krajowe zawody strzelectwa myśliwskiego o nazwie „Puchar jesieni”.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy, 1 września 2012 X ZAWODY RODZINNE STRZELECTWO

W dniu 1 września 2012 roku na naszej strzelnicy już po raz dziesiąty odbyły się zawody strzeleckie o nazwie „Zawody Rodzinne”. W zawodach tych rywalizowały trzyosobowe drużyny, których członkowie są ze sobą spokrewnieni.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy, 8 września 2012 KUROPATWA NA TRAPIE STRZELECTWO

W sobotnie przedpołudnie w dniu 8 września 2012 roku na naszej strzelnicy w Puławach, odbyły się dość interesujące zawody strzeleckie o nazwie: "Kuropatwa na trapie".

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy, 23 września 2012 MEMORIAŁ PŁK. JANUSZA KUJAWSKIEGO 2012 STRZELECTWO

W niedzielę 23 września 2012 roku, na puławskiej strzelnicy ZO PZŁ w Lublinie, odbyły się zawody strzeleckie pod nazwą „Memoriał J. Kujawskiego”. Głównym organizatorem imprezy, jak co roku był Puławski Klub Kół Łowieckich „Hubertus”.

WIĘCEJ INFORMACJI

Puławy, 7 października 2012 Rywalizacja strzelecka o Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego STRZELECTWO

W dniu 7 października 2012 roku na naszej strzelnicy w Puławach, odbyły się zawody strzeleckie, w których o Puchar Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej w Lublinie, rywalizowali prezesi kół łowieckich naszego okręgu oraz działacze przy Okręgowej Radzie Łowieckiej oraz Zarządzie Okręgowym PZŁ, jak również odbyła się rywalizacja o Puchar Łowczego Okręgowego, w której swe umiejętności zaprezentowali łowczowie kół naszego okręgu.

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook