ZO W LUBLINIEPZŁ


STRZELECTWO W OKRĘGU LUBELSKIM PZŁ


Puławy, 9 czerwca 2013 PUCHAR PREZESA PKKŁ „Hubertus” STRZELECTWO

W niedzielę 9 czerwca 2013 roku na puławskiej strzelnicy odbyła się rokroczna rywalizacja kół łowieckich zrzeszonych w Puławskim Klubie Kół Łowieckich „Hubertus”, o przechodni puchar prezesa klubu.

Do rywalizacji o puchar przystąpiły tylko drużyny 5 kół zrzeszonych w klubie oraz łącznie 37 zawodników reprezentujących koła i startujących indywidualnie.

Oprócz współzawodnictwa drużynowego, odbyła się również rywalizacja indywidualna w klasie mistrzowskiej i powszechnej.

Sędzią Głównym zawodów był Kol. Dionizy Sadurski.



W rywalizacji kół łowieckich

z wynikiem łącznym 1424 pkt zwyciężyła drużyna Koła Łowieckiego nr 93 „Bażant” w Poniatowej.

Na drugiej lokacie uplasowała się drużyna Koła Łowieckiego nr 116 „Knieja” w Puławach, której strzelcy uzyskali łączny wynik 1230 pkt,

zaś trzecią lokatę z wynikiem łącznym 1181 pkt zajęła drużyna Koła Łowieckiego nr 44 „Sokół” w Puławach.

We współzawodnictwie indywidualnym, w klasie mistrzowskiej

najlepszym strzelcem okazał się Kol. Jan Kita, który uzyskał wynik łączny 478 pkt.

Na drugiej lokacie w tej klasie uplasował się Kol. Wojciech Maruszak, który wystrzelał łącznie 475 pkt.,

zaś trzecią lokatę zajął Kol. Grzegorz Miotła, który uzyskał wynik łączny 471 pkt.

Wszyscy trzej strzelcy reprezentowali Koło Łowieckie nr 93 „Bażant” w Poniatowej.

W klasie powszechnej

zwyciężył Kol. Jakub Madej, który wystrzelał łącznie 457 pkt.

Drugie miejsce z wynikiem 429 pkt zajął Kol. Marcin Kwaśniewski, ,/

zaś na trzeciej lokacie tej klasie z wynikiem łącznym 424 pkt uplasował się Kol. Artur Tuźnik.



Zwycięska drużyna w klasyfikacji kół łowieckich uhonorowana została pucharem przechodnim oraz dyplomem, zaś 3 dalsze drużyny okolicznościowymi dyplomami.

Z kolei w rywalizacji indywidualnej w klasie mistrzowskiej i powszechnej za zajęcie trzech pierwszych miejsc, zarząd okręgowy ufundował okolicznościowe puchary oraz dyplomy.



Marian Flis



WYNIKI KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ


Miejsce Nazwisko imię Koło
łowieckie
Konkurencje kulowe Konkurencje śrutowe ogółem
dzik lis/rog razem krąg przeloty zając razem
I Miotła Grzegorz 93 87 99 186 95 95 50 45 285 1424
Maruszak Wojciech 90 95 185 95 100 45 50 290
Kita Jan 89 99 188 100 90 50 50 290
II Tuźnik Sylwester 116 59 94 153 85 100 50 30 265 1230
Tuźnik Artur 88 86 174 70 90 45 45 250
Molenda Tomasz 52 81 133 75 85 45 50 255
III Mizerski Zbigniew 44 85 98 183 85 100 50 40 275 1181
Wołkanowicz Tomasz 47 83 130 70 70 50 40 230
Głupczyński Krzysztof 50 83 133 65 90 45 30 230

WYNIKI KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ


Miejsce Klasa Nazwisko imię Konkurencje śrutowe Konkurencje kulowe
krąg przeloty zając razem dzik rogacz/lis razem ogółem
I M Kita Jan 100 90 50 50 290 89 99 188 478
II M Maruszak Wojciech 95 100 45 50 290 90 95 185 475
III M Miotła Grzegorz 95 95 50 45 285 87 99 186 471
 
I P Madej Jakub 90 95 45 45 275 94 88 182 457
II P Kwaśniewski Marcin 95 95 50 45 285 52 92 144 429
III P Tuźnik Artur 70 90 45 45 250 88 86 174 424



facebook