POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
STRZELECTWO W ROKU 2016


ZO w Lublinie PZŁ
24 WRZESNIA 2016 PUCHAR JESIENI STRZELECTWO

W dniu 24 września 2016 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się zawody centralne w strzelaniach myśliwskich Puchar Jesieni. Zawody rozegrano w pełnym myśliwskim sześcioboju. Sędzią głównym był Kolega Marek Ziomek.

WIĘCEJ INFORMACJI

11 WRZESNIA 2016 ZAWODY W STRZELANIACH MYŚLIWSKICH
"PUCHAR ELEKTRO SPARK"
STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie w imieniu Firmy Elektro-Spark Lublin, serdecznie zaprasza na zawody w strzelaniach myśliwskich „PUCHAR ELEKTRO SPARK”, które odbędą się w dniu 11 września 2016 r. na strzelnicy myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, położonej w Puławach przy ul. Żyrzyńskiej 8a.

WIĘCEJ INFORMACJI

02 LIPCA 2016 ZAWODY W STRZELANIACH MYŚLIWSKICH
O PUCHAR PREZESA ORŁ I ŁOWCZEGO OKRĘGOWEGO W LUBLINIE
STRZELECTWO

W dniu 02 lipca 2016 r. na Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się zawody w strzelaniach myśliwskich o Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego w Lublinie. Sędzią głównym był Kolega Andrzej Oleksa.

WIĘCEJ INFORMACJI

12 CZERWCA 2016 ZAWODY O PUCHAR PREZESA KLUBU PUŁAWSKICH KÓŁ ŁOWIECKICH "HUBERTUS" STRZELECTWO

W dniu 12 czerwca 2016 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się zawody w strzelaniach myśliwskich o Puchar Prezesa Klubu Puławskich Kół Łowieckich „Hubertus”. Zawody rozegrano w pełnym myśliwskim sześcioboju.  Sędzią głównym był Kolega Krzysztof Oleszczuk.

WIĘCEJ INFORMACJI

15 MAJA 2016 PUŁAWY MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO W STRZELANIACH MYśLIWSKICH STRZELECTWO

W dniu 15 maja 2016 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Strzelaniach Myśliwskich. Zawody rozegrano w pełnym myśliwskim sześcioboju. Sędzią głównym był Kolega Witold Kopron.

WIĘCEJ INFORMACJI

24 KWIETNIA 2016 - PUŁAWY PUCHAR WIOSNY STRZELECTWO

W dniu 24 kwietnia 2016 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach zainicjowano sezon w strzelaniach myśliwskich zawodami o „Puchar wiosny”. W zawodach udział wzięło ogółem 34 zawodników – 8 w klasie mistrzowskiej i 26 w klasie powszechnej. Zawody rozegrano w pełnym myśliwskim sześcioboju.  Sędzią głównym był Kolega Antoni Kamiński.

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook