POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
STRZELECTWO W ROKU 2017


16 września 2017 - PUŁAWY PUCHAR JESIENI – ELEKTRO SPARK STRZELECTWO

W dniu 16 września 2017 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się zawody centralne w strzelaniach myśliwskich Puchar Jesieni – Elektro Spark. Zawody rozegrano w pełnym myśliwskim sześcioboju. Sędzią głównym był Kolega Witold Kopron. W zawodach wzięło udział 49 zawodników, w tym jedna diana.

RELACJA Z ZAWODÓW TAK ZAPRASZALIŚMY NA ZAWODY


21 LIPCA 2017 - PUŁAWY "Puchar Jesieni Elektro Spark" - nowy termin STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje o zmianie terminu zawodów centralnych w strzelaniach myśliwskich "Puchar Jesieni Elektro Spark" rozgrywanych na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej PZŁ w Puławach, z dnia 23.09.2017 r. na dzień 16.09.2017 r. godz. 8:00.


04 CZERWCA 2017 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich - relacja STRZELECTWO

W dniu 04 czerwca 2017 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej PZŁ w Puławach odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Strzelaniach Myśliwskich. Rozgrywano pełny myśliwski sześciobój. Sędzią głównym był Kolega Witold Kopron.

WIECEJ INFORMACJI


29 MAJA 2017 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich - zaproszenie STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, uprzejmie informuje, że w dniu 04 czerwca 2017 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbędą się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich - pełny sześciobój.

WIECEJ INFORMACJI

22 KWIETNIA 2017 - PUŁAWY PUCHAR WIOSNY STRZELECTWO

W dniu 22 kwietnia 2017 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach zainaugurowano sezon w strzelaniach myśliwskich zawodami o „Puchar wiosny” rozgrywanymi w pełnym myśliwskim sześcioboju. Wzięło w nich udział 30 zawodników, w tym jedna diana.

WIĘCEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2017 KURS: UPRAWNIENIA sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego EDUKACJA

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, że w dniach 09-11 marca 2017 r. Zarząd Główny PZŁ organizuje w Stacji Badawczej Polskiego Związku Łowieckiego w Czempiniu szkolenie teoretyczne oraz praktyczne (zajęcia na strzelnicy), jak również egzamin na uzyskanie uprawnień sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego w Polskim Związku Łowieckim.

WIĘCEJ INFORMACJI

TERMINARZ ZAWODÓW STRZELECKICH ROZGRYWANYCH NA OKRĘGOWEJ STRZELNICY POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO W PUŁAWACH W ROKU 2017

  WIECEJ INFORMACJIfacebook