POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
STRZELECTWO W ROKU 2018


22 września 2018 - PUŁAWY Puchar Jesieni STRZELECTWO

Na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się zawody centralne w sportowych strzelaniach myśliwskich „Puchar Jesieni”. Zawody rozegrano w pełnym myśliwskim sześcioboju. Sędzią głównym był Kolega Tomasz Rybiński wraz z 24 osobowym zespołem sędziowskim.

  WIECEJ INFORMACJI


09 września 2018 - PUŁAWY PUCHAR ELEKTRO SPARK STRZELECTWO

W dniu 9 września 2018 r. na Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się zawody w strzelaniach myśliwskich o Puchar Prezesa Elektro - Spark. W zawodach uczestniczyło 39 zawodników z wielu okręgów kraju.

  WIECEJ INFORMACJI


09 września 2018 - PUŁAWY PUCHAR ELEKTRO SPARK STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie w imieniu Firmy Elektro-Spark Lublin, serdecznie zaprasza na zawody w strzelaniach myśliwskich „PUCHAR ELEKTRO SPARK”, które odbędą się w dniu 09 września 2018 r. na strzelnicy myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, położonej w Puławach przy ul. Żyrzyńskiej 8a.

  WIECEJ INFORMACJI


26 sierpnia 2018 - PUŁAWY Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego STRZELECTWO

W dniu 26 sierpnia 2018 r. na Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się zawody w strzelaniach myśliwskich o Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego w Lublinie.

  WIECEJ INFORMACJI


22 września 2018 - PUŁAWY Puchar Jesieni STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, serdecznie zaprasza na krajowe zawody /OW/w sportowych strzelaniach myśliwskich „PUCHAR JESIENI”, które odbędą się w dniu 22 września 2018 r. na strzelnicy myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, położonej w Puławach przy ul. Żyrzyńskiej 8a.

  WIECEJ INFORMACJI


26 sierpnia 2018 - PUŁAWY Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, serdecznie zaprasza wszystkich Prezesów i Łowczych Kół Łowieckich z naszego Okręgu, na zawody w strzelaniach myśliwskich „Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego” /konkurencje śrutowe/, które odbędą się w dniu 26 sierpnia 2018 roku o godzinie 9.00 na strzelnicy w Puławach

  WIECEJ INFORMACJI


03 czerwca 2018 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Strzelaniach Myśliwskich STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, uprzejmie informuje, że w dniu 03 czerwca 2018 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbędą się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich - pełny sześciobój.

  WIECEJ INFORMACJI


5 MAJA 2018 - PUŁAWY VII MISTRZOSTWA SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STRZELECTWIE MYŚLIWSKIM 2018. STRZELECTWO

W dniu 5 maja 2018 roku na strzelnicy myśliwskiej w Puławach odbyły się VII Mistrzostwa Służby Więziennej w Strzelectwie Myśliwskim, pod patronatem Dyrektora Generalnego Służby Więziennej. Na strzelnicy stawiło się 49 zawodników z całego kraju z różnych okręgów.

  WIECEJ INFORMACJI


16 września 2017 - PUŁAWY Mistrzostwa Województwa w Sportowych Strzelaniach Myśliwskich STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie zaprasza za Mistrzostwa Województwa w Sportowych Strzelaniach Myśliwskich, które odbędą się w dniu 13 maja 2018 roku na Strzelnicy Okręgowej w Puławach.

  WIECEJ INFORMACJI


TERMINARZ ZAWODÓW STRZELECKICH ROZGRYWANYCH NA OKRĘGOWEJ STRZELNICY POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO W PUŁAWACH W ROKU 2018

  WIECEJ INFORMACJIfacebook