POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
STRZELECTWO W ROKU 2019


CZERWIEC 2019 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Strzelaniach Myśliwskich STRZELECTWO

W dniu 02 czerwca 2019 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej PZŁ w Puławach odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Strzelaniach Myśliwskich. Rozgrywano pełny myśliwski sześciobój. Sędzią głównym był Kolega Andrzej Oleksa.

  WIECEJ INFORMACJI
MAJ 2019 - PUŁAWY Mistrzostwa Dian w Strzelaniach Myśliwskich STRZELECTWO

Polski Związek Łowiecki zaprasza 29-30 czerwca 2019 roku do Nowego Sącza na Mistrzostwa Dian w Strzelaniach Myśliwskich.

  WIECEJ INFORMACJI
MAJ 2019 - PUŁAWY Finał I Lubelskiej Ligi Parkurowej STRZELECTWO

W dniu 26 maja 2019r. na Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbył się finał I Lubelskiej Ligi Parkurowej o puchar Zarządu Okręgowego w Lublinie.

  WIECEJ INFORMACJI
MAJ 2019 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich STRZELECTWO

W dniu 19 maja 2019r. na Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich.

  WIECEJ INFORMACJI
KWIECIEŃ 2019 - PUŁAWY PUCHAR WIOSNY i LUBELSKA LIGA PARKUROWA STRZELECTWO

W dniu 14 kwietnia 2019 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się zawody w strzelaniach myśliwskich „Puchar Wiosny”, oraz pierwsza runda „Lubelskiej Ligi Parkurowej”.

  WIECEJ INFORMACJI
MAJ 2019 - PUŁAWY BROWNING & WINCHESTER ON TOUR! STRZELECTWO

Zapraszamy na imprezę "Browning & Winchester on Tour!" z udziałem wieloletniego reprezentanta Polski, medalisty Pucharu Świata, rekordzisty Polski, wielokrotnego i aktualnego Mistrz Polski: Piotra Kowalczyka, która dbędzie się na strzelnicy PZŁ w Puławach 7 maja od godziny 11:00

  WIECEJ INFORMACJI
MARZEC 2019 Łowczy Krajowy słucha głosu myśliwych. Zmiany w zarządzeniu strzeleckim STRZELECTWO

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,
Zapowiadana przeze mnie szeroko rozumiana transparentność w działaniu, a także chęć wsłuchiwania się w głos myśliwych, zaowocowała wczoraj spotkaniem ze strzelcami – Kol. Michałem Gawdzikiem, Kol. Tomaszem Surmą i Kol. Michałem Karpikiem.

  WIECEJ INFORMACJI
TERMINARZ ZAWODÓW STRZELECKICH ROZGRYWANYCH NA OKRĘGOWEJ STRZELNICY POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO W PUŁAWACH W ROKU 2019

  WIECEJ INFORMACJI


facebook