POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI

ZARZĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE
STRZELECTWO W ROKU 2019


PAŹDZIERNIK 2019 - CHOTUM Zawody w Myśliwskim Strzelectwie Parkurowym o Puchar Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, poleca I Zawody w Myśliwskim Strzelectwie Parkurowym o Puchar Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego, które odbędą się na terenie strzelnicy myśliwskiej Okręgu Ciechanowskiego PZŁ w Chotumiu k. Ciechanowa.

  WIECEJ INFORMACJI
WRESIEŃ 2019 - PUŁAWY PUCHAR JESIENI STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, serdecznie zaprasza na krajowe zawody w sportowych strzelaniach myśliwskich „PUCHAR JESIENI”, które odbędą się w dniu 21 września 2019 r. na strzelnicy myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, położonej w Puławach przy ul. Żyrzyńskiej 8a.

  WIECEJ INFORMACJI
SIERPIEŃ 2019 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu – Parcur STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, serdecznie zaprasza na Mistrzostwa Okręgu – Parcur które odbędą się w dniu 31 sierpnia 2019 r. na strzelnicy myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie, położonej w Puławach przy ul. Żyrzyńskiej 8a.

  WIECEJ INFORMACJI
Rodzinne zawody strzeleckie odwołane STRZELECTWO

Zarząd Okręgowy PZŁ w Lublinie informuje, iż z przyczyn od nas niezależnych zaplanowane na dzień 01-09-2019 r. Rodzinne zawody strzeleckie nie odbędą się.
CZERWIEC 2019 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Strzelaniach Myśliwskich STRZELECTWO

W dniu 02 czerwca 2019 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej PZŁ w Puławach odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Strzelaniach Myśliwskich. Rozgrywano pełny myśliwski sześciobój. Sędzią głównym był Kolega Andrzej Oleksa.

  WIECEJ INFORMACJI
MAJ 2019 - PUŁAWY Mistrzostwa Dian w Strzelaniach Myśliwskich STRZELECTWO

Polski Związek Łowiecki zaprasza 29-30 czerwca 2019 roku do Nowego Sącza na Mistrzostwa Dian w Strzelaniach Myśliwskich.

  WIECEJ INFORMACJI
MAJ 2019 - PUŁAWY Finał I Lubelskiej Ligi Parkurowej STRZELECTWO

W dniu 26 maja 2019r. na Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbył się finał I Lubelskiej Ligi Parkurowej o puchar Zarządu Okręgowego w Lublinie.

  WIECEJ INFORMACJI
MAJ 2019 - PUŁAWY Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich STRZELECTWO

W dniu 19 maja 2019r. na Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich Okręgu Lubelskiego w strzelaniach myśliwskich.

  WIECEJ INFORMACJI
KWIECIEŃ 2019 - PUŁAWY PUCHAR WIOSNY i LUBELSKA LIGA PARKUROWA STRZELECTWO

W dniu 14 kwietnia 2019 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Puławach odbyły się zawody w strzelaniach myśliwskich „Puchar Wiosny”, oraz pierwsza runda „Lubelskiej Ligi Parkurowej”.

  WIECEJ INFORMACJI
MAJ 2019 - PUŁAWY BROWNING & WINCHESTER ON TOUR! STRZELECTWO

Zapraszamy na imprezę "Browning & Winchester on Tour!" z udziałem wieloletniego reprezentanta Polski, medalisty Pucharu Świata, rekordzisty Polski, wielokrotnego i aktualnego Mistrz Polski: Piotra Kowalczyka, która dbędzie się na strzelnicy PZŁ w Puławach 7 maja od godziny 11:00

  WIECEJ INFORMACJI
MARZEC 2019 Łowczy Krajowy słucha głosu myśliwych. Zmiany w zarządzeniu strzeleckim STRZELECTWO

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,
Zapowiadana przeze mnie szeroko rozumiana transparentność w działaniu, a także chęć wsłuchiwania się w głos myśliwych, zaowocowała wczoraj spotkaniem ze strzelcami – Kol. Michałem Gawdzikiem, Kol. Tomaszem Surmą i Kol. Michałem Karpikiem.

  WIECEJ INFORMACJI
TERMINARZ ZAWODÓW STRZELECKICH ROZGRYWANYCH NA OKRĘGOWEJ STRZELNICY POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO W PUŁAWACH W ROKU 2019

  WIECEJ INFORMACJI


facebook